Luzztro - Warszawa

Moderator: Knajpa

• 663 / 52 / 0

masakra z tymi gejami ;p a chciałem się tam wybrać na imprezę ale grubo się zastanowię
  • 560 / 43 / 0

I tak warto :p

Tylko nie bierz za dużo kasy i kartę płatniczą zostaw w domu bo wszystko przejesz :D

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

USA: Marihuana jest legalna - młodzi sięgają po nią rzadziej

Nowe badania wskazują, że zalegalizowanie tzw. rekreacyjnego używania marihuany przez niektóre stany USA, prowadzi do niewielkiego spadku liczby nastolatków, którzy sięgają po ten narkotyk - informuje Associated Press.
  • 663 / 52 / 0

słyszałem, ze bez problemu można tam na być 4mmc i dobre koko . potwierdzi ktoś ?
  • 673 / 98 / 0

koko chujowe w chuj. mef jest i jest ok.
  • 663 / 52 / 0

Nozer pisze:
Koko chujowe w chuj. Mef jest i jest ok.

Masz na myśli, że gejostwo załatwia ? czy są tam odpowiednie osoby co pomogą z Mateuszem ?
  • 1206 / 143 / 0

Z tego, co wiem to żadne to koko, tylko jakieś hexeny i inne gówna, za które zapłacisz jak za mokre zboże.
  • 673 / 98 / 0

Idz umyj rece i sobie poradzisz. ;) I nie gejostwo, oni po prostu czatuja na latwych chlopcow, gejostwo to po prostu plaga ostatnimi czasy.

Hexe, to jest koko zmieszane z mefem i lidokaina. Magia proporcji.
  • 560 / 43 / 0

W luzztrze nie ma niczego nielegalnego.
Od zawsze sprzedają to samo: koko i mefa - ani jedno ani drugie koło żadnej z tych substancji nawet nie stało.
To mieszanki wszystkiego co obecnie legalne. A ceny 100 za gram mefa i 150 za pół koko (kiedys i to i to było po 100 za g) to śmiech na sali.

Do tego uważajcie, bo policja tam często wchodzi i poluje na osoby z własnym towarem. Jak ciagniecie klubowe to nie macie się czym przejmować.
  • 673 / 98 / 0

No ja bym sie nie zgodzil. Testy policyjne i wyniki z laba daly mi maly wyroczek. :(
  • 560 / 43 / 0

Doprecyzuj co kupiłeś i ile czego było w środku bo to ciekawa sprawa ;p
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata