LSD - Muzyka do tripa

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 96 / / 0

Pierdolicie Hipolicie, PINK FLOYD! i Paprika Korps! Te dźwięki rządzą na kwasie, i poza nim.

Choć cisza tez jest fajna, muzyka lepiej stymuluje ciało i umysł na kwasie, daje większe pole do popisu halucynacjom.

Takie moje zdanie, pozdro.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 10 / 0

Jak kto woli, rzecz jasna. Mnie cisza więcej mówi.
Pozdro.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Wlk. Brytania otworzy publiczne centrum leczenia uzależnień od gier

W Wielkiej Brytanii powstanie publiczne centrum leczenia uzależnień od gier i internetu, które w ocenie magazynu "Fortune" stanowi "nową erę walki z uzależnieniem od technologii". Działalność placówki zostanie zainaugurowana w listopadzie

Użytkownik nieaktywny
  • 155 / 1 / 0

Jak przegadać ciszę?

Jako narratora do tripu lsd, chciałbym wam polecić płytę L.u.c`a: Haelucenogenoklektyzm - Przypowieść o Zagubieniu w Czasoprzestrzeni.

Oczywiście, aby osiągnąć porządany dla przypowieści efekt, krążek należy przesłuchać w od początku do końca (?). Przerwy w kolejnych utworach nie są wskazane, by w tym świecie nie zgubić się.
Płyta ta daje jeszcze znakomitszy efekt, gdy jest słuchana w terenie, najlepiej na terenie zabudowanym, późnym wieczorem.

Koniec przekazu...
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2007 przez leśnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 10 / 0

Z ciszą się nie gada, ciszy się słucha ale oczywiście inwencja twórcza jest mile widziana. Jak we wszystkim.

• 30 / / 0

dla mnie najlepsza nuta na każdego rodzaju haloo tripy to infected mushrooms kawałki takie jak "lsd" "psychadelic trip" wogóle wszystkie kawałki są dobre, motają w głowie i powodują uśmiech po kilku sekundach od włączenia, muszę jeszcze GORĄCO polecić album brak2sensu fokusa.a to jest album mojego ziomka(dj-dibozz) ładną psychodelkę złożył:
http://s006.wyslijto.pl/?file_id=67984609198430726469

• 6 / / 0

Ja bym proponował Future Sound of London - "Lifeforms". Prawdziwie głębokie brzmienia i na pewno żadna strata czasu. Jak już się włączy, to sie nie wyłączy:)
Ewentualnie Orb "Orbus Terrarum". Ta pozycja jest równie niepowtarzalna, zresztą ciężko to opisać, to jakby trip opisać, trzeba posłuchać. Przypomina mi się, jak kiedyś odwiedziliśmy znajomego na kwasach i pościliśmy tę kasetę u niego w domu, i gdy nadchodził kulminacyjny moment ostatniego utworu, nagle jego dziewczyna sie odezwała : "Ja już k...nie zniosę tego :scared: dłużej " po czym został wyłączony magnetofon ;-)

To są 2 klasyki które niezmiennie towarzyszyły mi w podróżach, tak jak i w życiu codziennym.
Ostatnio zmieniony 20 października 2007 przez Maskonur, łącznie zmieniany 1 raz.

• 10 / 1 / 0

moglby ktos dac wiecej muzyki typu "Shpongle" ? nie dlugo bede kwasil i chce cos zajebistego, jak album Are you Shpongle?

• 179 / 2 / 0

Poprostu posluchaj muzyki ktora lubisz, nie sugeruj sie tym czego inni sluchaja. To sobie kiedys obczaj.

• 449 / 7 / 0

a ja polecam takie brzmienia jak 1200Micrograms, Infected Mushroom, fajny psy-trance, na trzezwo nie lubie tej muzyki, ale jak jest kwaśśno ew. dziko (grzyby), rozumie ja bezsprzecznie

• 3491 / 28 / 0

Ani Infektów ani 1200 micsów bym z czystym sumieniem nie nazwał psy trancem :P
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata