LSD - czas "wejścia", trwania tripu, efekty po tripie

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1 / / 0

wejście to, czasem do godziny, jeśli jestem w jakiś warunkach gdzie trzeba 3mać pion i poziom i nikt oprócz mnie nie ma tego w glowie co ja, to nawet dłużej, dopiero poooźniej zastanawiam się czy to już, ... na początku nie odczuwalem w ogole BodyLoad, dopiero po kilku latach, jakoś mi się to aktywowało. Często mam poczucie ucisku w klatce piersiowej, i sztywnych nogawek, od spodni, jakby były wykrochmalone. Wody w bucie, jakby stopy pływały. Trip trwa jakieś 10 godzin, potem jest delikatny animusz w głowie , przez godzine lub dwie prubuje zasnąć, i zasypiam, wstaje następnego dnia wypełnia mnie energia świata. kocham wszystko co dookoła, // najlepiej zrobić sobie miesiąc przerwy, i to niechodzi o tolerancje już do końca, ale o to co w LSD może Cie zaskoczyć, właścwie to jedyna taka substancja, która mnie interesuje, pod każdym względem, obojętnie czego w niej szukasz, przygody, ućpania się, czy chciałbyś chycić swoją świadomość za ręke i mocno się jej przyjrzeć, . kiedyś lubiałem samemu , ale zestarzałem się, :)
Użytkownik nieaktywny
  • 562 / 20 / 0

wejście - od 15 do 40 m
trwanie 'właściwe' - 6-8 h
efekty potripowe - 6-12 h

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Nie jest łatwo wysłać narkomana na przymusowe leczenie. W jakich przypadkach można to zrobić?

Gdy trzeba szukać ratunku dla bliskich, wielu zadaje sobie pytanie, czy narkomana można wysłać na przymusowe leczenie.
  • 2 / / 0

11.00 - przyjęcie
11.40 - wejście
13.00-14.45 - kulminacja
14.45-16.30 - powolne, przyjemne opadanie
do 1.00 (zaśnięcie) - leciutkie efekty, stopniowo zanikające
rano - zero efektów (miłe wspomnienia).
  • 154 / 1 / 0

Czas wejścia 2-2,5h od zrzucenia pod język do pierwszych efektów. U kilku osób taka dynamika działania. Efekty ok. Co to może być? Raczej nie ma szans, żeby to było LSD, skoro tak długo wchodzi. Dobrze myślę?
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata