Loratadyna

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 451 / 9 / 0

piszcie co chcecie o tej substancji .

http://pl.wikipedia.org/wiki/Loratadyna
  • 2642 / 127 / 0

Ja napiszę, że to bardzo dobry lek na alergię na wszelakie pyłki.
Do tego tani, ale koniecznie trzeba mieć reckę - wtedy za 60 lub 90 tabletek 10mg płacimy ok 15zł, bez recepty za tą samą cenę mamy ich zaledwie 10. Nie podbija działania kodeiny.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

San Francisco zakazuje e-papierosów

San Francisco to pierwsze miasto w Stanach Zjednoczonych, które wprowadziło zakaz sprzedaży e-papierosów. Będą one musiały zniknąć ze sklepów w ciągu siedmiu miesięcy od wejścia w życie nowego prawa.
Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0

Niedawno wymyślili desloratadyne, jest lepsza bo nie zamula.
  • 94 / 1 / 0

Po chwilowym przebudzeniu dopadły mnie obsesyjne myśli i niebywale nachalna stymulacja. Na stanie z rzeczy mogących mi w tej chwili pomóc zostały tylko neuroleptyki i loratadyna właśnie.
Nie mogę sobie pozwolić na bycie przymuloną przez następne 10 godzin, więc zarzuciłam 20mg loratadyny i wydaje się, że działa. :-D
Przy ostatniej zabawie z PST 10mg skutecznie wyhamowało wymioty i przyćmiło nudności; dawka jednak trochę za mała.

Spokojnej nocy ;]
  • 190 / 1 / 0

tur3k pisze:
Ja napiszę, że to bardzo dobry lek na alergię na wszelakie pyłki.
W moim przypadku średni. I do tego skutki uboczne - suchość w ustach i senność. Nie polecam. :P
  • 427 / 16 / 0

Stosuję Loratadyne z leku Claritine. Nie odczuwam żadnych efektów które można by uznać za "narkotyczne" a co do samego działania to bardzo dobre na swędzenie ciała przy DXM :)
  • 31 / 1 / 0

Potwierdzam, spoko dodatek do dużych dawek DXM :)
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

Przy loratydynie wystepuje ryzyko działanie kardiodepresyjnego. Desloratydyna jest wolna od tego potencjalnego efektu ubocznego.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Brałem dłuższy czas loratadynę na alergię, i źle nie było, ale cudów też nie odczułem. Po refundacji jest bardzo tania, i jak ktoś jest alergikiem, to może spróbować. Ja teraz też od czasu do czasu biorę.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 6 / 0

30 listopada 2015jesus.needs.you pisze:
Potwierdzam, spoko dodatek do dużych dawek DXM :)
Rozwiń wypowiedź, proszę, gdyż jestem astronautą....
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata