Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
  • 451 / 11 / 0
piszcie co chcecie o tej substancji .

http://pl.wikipedia.org/wiki/Loratadyna
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 2704 / 187 / 0
Ja napiszę, że to bardzo dobry lek na alergię na wszelakie pyłki.
Do tego tani, ale koniecznie trzeba mieć reckę - wtedy za 60 lub 90 tabletek 10mg płacimy ok 15zł, bez recepty za tą samą cenę mamy ich zaledwie 10. Nie podbija działania kodeiny.
Uwaga! Użytkownik tur3k jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 22 / / 0
Niedawno wymyślili desloratadyne, jest lepsza bo nie zamula.
Uwaga! Użytkownik durbanpoison nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 95 / 2 / 0
Po chwilowym przebudzeniu dopadły mnie obsesyjne myśli i niebywale nachalna stymulacja. Na stanie z rzeczy mogących mi w tej chwili pomóc zostały tylko neuroleptyki i loratadyna właśnie.
Nie mogę sobie pozwolić na bycie przymuloną przez następne 10 godzin, więc zarzuciłam 20mg loratadyny i wydaje się, że działa. :-D
Przy ostatniej zabawie z PST 10mg skutecznie wyhamowało wymioty i przyćmiło nudności; dawka jednak trochę za mała.

Spokojnej nocy ;]
Staying awake to chase a dream
  • 190 / 1 / 0
tur3k pisze:
Ja napiszę, że to bardzo dobry lek na alergię na wszelakie pyłki.
W moim przypadku średni. I do tego skutki uboczne - suchość w ustach i senność. Nie polecam. :P
Nie sądź, a nie będziesz sądzony! :old:
  • 444 / 21 / 0
Stosuję Loratadyne z leku Claritine. Nie odczuwam żadnych efektów które można by uznać za "narkotyczne" a co do samego działania to bardzo dobre na swędzenie ciała przy DXM :)
Po prostu egzystuje w tym matrixie
  • 32 / 1 / 0
Potwierdzam, spoko dodatek do dużych dawek DXM :)
  • 1784 / 30 / 0
Przy loratydynie wystepuje ryzyko działanie kardiodepresyjnego. Desloratydyna jest wolna od tego potencjalnego efektu ubocznego.
Uwaga! Użytkownik [Faust] jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 987 / 37 / 0
Brałem dłuższy czas loratadynę na alergię, i źle nie było, ale cudów też nie odczułem. Po refundacji jest bardzo tania, i jak ktoś jest alergikiem, to może spróbować. Ja teraz też od czasu do czasu biorę.
Uwaga! Użytkownik Dextem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 987 / 7 / 0
30 listopada 2015jesus.needs.you pisze:
Potwierdzam, spoko dodatek do dużych dawek DXM :)
Rozwiń wypowiedź, proszę, gdyż jestem astronautą....
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.