Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Na drugi dzień pojawiły sie dość męczące sajdy bo po tym citabax, najgorszy to byl ziewanie co kilka minut. Wystarczy tak, kilka dni ten citabax zapodać i przychodzi, tylko ze ja brałem mało ale bardzo długo. Nie napisałaś co i jak więc trudno coś doradzić.
scalono - db
Jakie objawy fizyczne i psychiczne zniesie pregabalina ? Ile czasu brać , aby przetrwać skręta ? Czy można z dnia na dzień odstawić tramal i brać pręgę ?
@Drogel12 Jeśli chcesz robić cold turkey, hydroksyzyna czy propranolol się przydadzą, hydroksyzyna pomoże zasnąć, zredukuje lęk, opipramol (pramolam) może pomóc też w lęku i uspokajać, lecz z nim też ostrożnie. Propranorol może wyciszyć ci objawy ze strony układu krążenia (wysokie ciśnienie, wysokie tętno) i może zmniejszyć pobudzenie ciała. Afobamu nie używaj bo wjebanie się w benzo to z deszczu pod rynnę. Pregabaline doraźnie, bo przy takich dawkach tramadolu (nie są takie duże) nie ma też co ryzykować nadużywaniem pregabaliny.
W sumie ciężko mi powiedzieć na co dokładnie działa, po prostu bardzo mocno redukuje objawy skręta, czujesz się lepiej niż odczuwająć objawy odstawienne opioidów. Jeśli masz bardzo mocnego skręta spróbuj 150mg, jeśli takiego do zniesienia to 75mg. Jak nie pomoże to po dwóch godzinach spróbuj więcej. Staraj się nie przekraczać 300mg dziennie
Ja gdy brakuje mi oksow (ciąg paro letni, dawki kosmiczne) to 300mg bardzo mocno pomaga przeżyć. Dasz radę głowa do góry
Przecież to będzie szok dla psychiki. Postaraj się przytapperować do setki chociaż, albo połowę.
Najlepiej maksymalnie dwa dni, choć ja w trzeci po pradze dziwnie się czuje tak nieswojo.
Ogarnij też coś na sen, bo spać na pewno nie będziesz.
Po Pradze nie poczujesz sie normalnie nagle, po prostu pomoże przetrwać, a temat i tak musisz wyjebać wtedy bo zrobisz jeszcze miks, a pozatym będzie bardziej męczyć żeby zajebac, a jak nie ma to już tak nie dręczy.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce
Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.
Ponad miliard euro w kokainie. Rekordowy transport przechwycony
Hiszpańskie służby przejęły statek towarowy Arconian, który mógł transportować od 30 do 45 ton kokainy wartej ponad miliard euro. Jednostka wystartowała z portu w Sierra Leone, gdzie zbiegł znany holenderski król przemytu narkotyków Bolle Jos Leijdekkers. Dla hiszpańskiej policji to największy udaremniony przemyt w historii.