Leki pomocne podczas nauki

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 101 / 5 / 0

Masz wyżej wypisane, chociaż posty stare, nadal aktualne. Cholina, nootropy (piracetam, noopept, itp), tłuszcze omega 3. Ogólnie poczytaj o brain food, żeby baniak trochę zregenerować. No i oczywiście najlepiej na bieżąco ćwiczyć mózg.
  • 4 / / 0

Elo, a mam takie pytanko, na egzamin lepiej wejść na metylofenidacie czy lewodopie czy na czysto?

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Zlikwidowana uprawa pod Warszawą i trzy areszty dla Chińczyków

Podczas wykonywania czynności związanych z kontrolą zachowania mieszkańców w czasie epidemii, dzielnicowy z żabiowolskiego Posterunku Policji wyczuł zapach marihuany na jednej z posesji w swoim rejonie...

PEA

• 2279 / 251 / 3

Ech... Najlepiej nootropy, ale lepsze w tym wypadku będzie MPH.
  • 119 / 4 / 0

Ja polecam Adrafinil, jedyne co jakos czuje ale tez niema zadnej eufori narkotycznej itp za to jest dluga praca bez zmeczenia , taka duzo lepsza kawa.Dodam ze stosowalem noopept jak i piracetam apteczny (lucetam) i niewiele mi pomogly niestety.A lecytyny czy ginko wogole nie odczuwam jakby to placebo bylo
  • 1 / / 0

Hejo. Rozumiem że Adrafinil jest ciągle legalny w Polsce i można go śmiało zamawiać? :cheesy: I jak to jest z jego przyjmowaniem? W internecie jest napisane że proszek bierze się doustnie...
  • 1 / / 0

Jest kupisz go na spokojnie
Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 9 / 0

Fenyloenyloamina spoko czy nie bardzo? Z racetamów najlepszy fenylopiracetam, oxy czy może aniracetam?
Na razie chce polecieć l-teaninę z kofeiną i lecytynę + omega-3(wiem, lekko ale to nie proszki zdobywają wiedzę xD), potem cdp-cholinę jak nie zadziała lecytyna i któryś z nich, może tez noopept. No i leci tryptofan, zmniejszyłem dawkę z 1g do 500 mg.
  • 2 / / 0

Modafinil działa doskonale. Trzeba jedynie uważać z dawkowaniem. 200mg na pierwszy raz z tą substancją - wystarczy ( jedna tbl ).
Jedynie co mogę dopowiedzieć, to, że działa podobnie do amfetaminy - jednak po amph chcąc nie chcąc , robi się 20 rzeczy na raz , totalny rozpierdziel. Po Modafinilu - można usiąść, skupić się - działać bez tego "chaotycznego" działania amph.
  • 2 / / 0

dahael mam wrażenie że nigdy nie brałeś moda, albo nim handlujesz :-))
Modafinil nie ma nic wspólnego z działaniem drugowym, to zupełnie inna bajka. Więc nie nabijaj tutaj studenciakom głowy, że to jak władek tylko że lepsze skupienie .
  • 164 / 5 / 0

Co lepsze do nauki: Adrafinil czy jakiś fenidat?
Ten Adrafinil dość drogo wychodzi, ale jeśli są mega efekty to spróbuję.
A co sądzicie o nauce na 10-20mcg ALD-52?
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 1097 uczestników Wejdź na czata