Lek na nerwice natręctw, natrętne myśli

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1047 / 12 / 0

powiedz ile zjadłeś i jak się czułeś, bo też dostałam jakieś benzo na L ( tak mi się wydawało, byłam przećpana jak sprawdzałam nazwę i dawkę i widziałam tam bodajże lorazepam 2.5mg a takich ponoć nie ma :) ) i po 1 tabletce spałam 2 dni.
Zjadłeś już swoje? Też odczułeś tylko mega senność?

• 96 / / 0

[quote="banshee"]
powiedz ile zjadłeś i jak się czułeś, bo też dostałam jakieś benzo na L ( tak mi się wydawało, byłam przećpana jak sprawdzałam nazwę i dawkę i widziałam tam bodajże lorazepam 2.5mg a takich ponoć nie ma ]

hehe bardzo mozliwe droga banshee :) a ja nie odczuwalem mega sennosci moze dlatego ze ja mam dostep do 0.5 mg :'(
dam wieksze info bo ciagle czekam az sie kolega obudzi :wall:

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

Składnik konopi indyjskich wspomaga antybiotyki w walce z bakteriami

To już kolejne badania wskazujące, że CBD może być skuteczny w walce z infekcjami bakteryjnymi.

• 77 / 2 / 0

[quote="banshee"]
widziałam tam bodajże lorazepam 2.5mg a takich ponoć nie ma ]

Jak to nie ma, jadlam kiedys Lorafen 2.5mg (jestem pewna ze byl to Lorafen, ze 2.5mg i ze jadlam).

• 1047 / 12 / 0

oo dziękuje państwu za rozwianie mych wątpliwości.
sterben ile zjadłaś? Też tylko na spanie Cię wzięło? Czy brałaś mniej i było ok?

a co do tematu to wg mnie dobry był ten mój lorafen. Moje dwa duże lęki ( policja i przypał na chacie ) rozpłynęły się w mgnieniu oka.

• 77 / 2 / 0

Zjadlam 2 i przespalam caly dzien, pozniej noc...i nastepnego dnia przysypialam, ale juz probowalam wyrownac feta (co mi sie srednio udalo). W sumie trzymalo mnie 3dni.

Nie byla to tak ostra sennosc jak na klonach predzej blogi spokoj przy ktorym mozna spac i spac i spac.

• 1047 / 12 / 0

Czyli najlepiej dla mnie jak łyknę je na zwała, ciekawszego i pożyteczniejszego zastosowania nie widzę.

• 1803 / 15 / 0

Lorafen to najmocniejsza benzodiazepina jaką kiedykolwiek brałem a próbowałem prawie wszystkich, przebija klona. Już 2,5 mg Lorafenu tak mnie upierdalało, że dopiero trzeciego dnia byłem sobą. ;] Aż bałem się to brać, a gdy wziąłem większą dawke to nie raz cały tydzień potrafił mi umknąć ;]

• 77 / 2 / 0

Jadlam tylko klony, amicostam i lorafen.
Zdecydowanie po lorafenie czulam sie najfajniej, nie mialam takich samolotow jak po innych i w ogole milo go wspominam :]

• 1047 / 12 / 0

userd, a jak zwalczyłeś senność?

• 1803 / 15 / 0

Nie wiem, nie pamiętam ;] Brałem to po południu, nigdy rano. Nie walczyłem z sennością, gdy chciało mi się spać to spałem. Nie brałem tego oczywiście leczniczo tylko w celach rekreacyjnych ;-)
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata