Lab-X

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 4989 / 176 / 8

@Modyfikowany Bigos: Lol, 100mg MeOPP i 150mg pFPP? Come on. 3:1 było, więcej MeOPP.
  • 265 / 1 / 0

dokładnie tak, przy 200mg lab-x zjadało się 50 mg pFPP i pamietam to niemal na pewno. Swoją drogą jak dla mnie mocno chujowy mix, podobnie zresztą jak same piperazyny, ale ponoc zdarzają się szczęśliwcy na których to dobrze działa. Dla mnie jedyne zastosowanie (poza wywołaniem u siebie objawów grypy) to wzmocnienie kodeiny, sprawdzało się w tej roli świetnie w mniejszych dawkach.
Ostatnio zmieniony 08 października 2011 przez skalar1, łącznie zmieniany 1 raz.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Nieoczekiwany finał egzekucji komorniczej

Po wyłamaniu zamków przez pracowników administracji, stróże prawa wraz z komornikiem sądowym weszli do wnętrza mieszkania. Ku zdziwieniu obecnych, w mieszkaniu znajdowała się specjalnie przygotowana plantacja konopi.
  • 4989 / 176 / 8

Ja tam lubiłem 140mg Lab-X + 35mg MeOPP (razem daje stosunek 4:1) zjeść i jakieś dobre kanna (JWH-122) do tego, piperazyny mają taką specyficzną czystość umysłu, świetnie się po nich gada.

Edit: alfa-PPP (70-100mg) + MDAI (200mg) + Lab-X (200mg)
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

surveilled pisze:
@Modyfikowany Bigos: Lol, 100mg MeOPP i 150mg pFPP? Come on. 3:1 było, więcej MeOPP.
faktycznie źle napisałem miało być 3:2 eh chyba za mocno sie porobiłem :blush:
no ale skoro mówisz że 3:1 to pewnie i tak było ;-)

No i wesoło jest śmiechawa rlz + bardzo fajnie pobudzało wyobraźnię jeśli sie nie mylę bo dawno temu pipy jadłem :D No ja tam nie narzekałem potrafiłem ojebać około 250mg pFPP w napoju i było miło chociaż nieraz negatywne efekty dość mocno o sobie dawały znać :(
Ostatnio zmieniony 08 października 2011 przez Modyfikowany Bigos, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 294 / 2 / 0

Modyfikowany Bigos pisze:
Raczej nie , MeOPP ma większe dawkowanie a pFPP to dosłownie niewiele max jakieś 30-40mg chyba że dobrze znosisz działanie tej pipy :*)
pFPP robi mnie dobrze, wiec skoro 3:1 to może 75mg pFPP + 250mg MeOPP ?

Bedzie dobrze, czy efekty fizyczne będą denerwować ? Samego pfpp zjadłem w życiu z 5g i dawka 150mg robi mnie dobrze, przy czym negatywne efekty prawie nie dają o sobie znać.
  • 2338 / 1 / 0

Ten miks jest bardzo dobry, ale do miksów :-D. Same piperazyne nie są zbyt ciekawe, ale w miksach z ketonami sprawują się świetnie, np. kombinacje "lab-x'a" z metylonem, czy metedronem wspominam zajebiście.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

Jak 150mg pFPP znosiłeś to tutaj nie będzie w ogóle problemu :-)
  • 729 / 2 / 0

Święta matko boża, rok czasu już minęło i zapomniałem, że stworzyłem temat o Lab-Xie, a gdzieś niedawno spytałem jak wygląda jego działanie, przepraszam najmocniej, kompletnie zapomniałem.
A teraz pytanie, jak ze sniffem? Nie mówcie mi, że hardkor, boli i nie warto, tylko konkrety: ładuje się szybciej czy nie, jak z bodyloadem, efektami i tak dalej. 2C-E i 2C-B wciągałem i jeszcze parę innych substancji uchodzących za rozpierdalających nos i jakoś nie wiem o co ta hryja, szczypie lekko i się zaczyna.
  • 3831 / 135 / 13

Raz w życiu brałem kryształy pFPP, przerobiłem max grama MeOPP i stwierdzam, że od MeOPP gorszy był tylko pFPP jeśli chodzi o bolesność wciągnięcia ;P
  • 294 / 2 / 0

Jeśli myślisz o snifie LabX-a (np 75:250) to uwierz ze Twój nos nie da rady w 1/3 wciągania ;p

Ja w sumie na takie mixy zużyłem 3g MeOPP z gratisu od braci z kosmosu :cool: sam mix robił mnie milo. mefedron i metylon podbijał mocno.

Samego pFPP zjadłem w życiu z 10 :nuts: %-D :wall: Ostatnimi 4g, jeszcze bardziej zmodyfikowałem bigosa %-D
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata