Kwetiapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 124 / 19 / 0

Tyje się po tym w chuj. Jem koło 1600 kcal na tygodniu, w weekend płynę 3000, ćwiczę 6 razy w tygodniu i w dwa miesiące 5kg. Chyba przejdę na trazodon
  • 531 / 40 / 0

To ja jakiś ewenement jestem, po amitryptylinie też ponoć ludzie pisali że tyli w chuj a ja chudłem wręcz na niej

O teraz sobie 3x 25 mg zarzuciłem + 25 mg trazodonu i już mnie fajnie muli, a w tygodniu brałem to średnio działało. Własnie tak to jest z takimi lekami , raz cie poklepie i uśpi a raz nawet nie poczujesz go, to loteria a karty rozdaje farmaceuta

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Lizbona walczy z dilerami, bo... oszukują turystów

"Haszysz? Kokaina? Marihuana?" - szepcą dilerzy do turystów, próbując sprzedać im "narkotyki" w samym centrum Lizbony.
  • 3565 / 415 / 0

Tyje się, ale nie od samego leku mam wrażenie, a od spania po naście godzin, mniejszej aktywności ruchowej ( ruchawej także - na tym leku kobiety są podniecające jak worki z kartoflami ) i zwiększonego apetytu. Sam lek nie tuczy, tylko jego objawy
  • 531 / 40 / 0

Ja wczoraj po tej kwecie jeszcze się nastukałem to miałem takie gastro że pół lodówki wyżarłem a rano znowu waga w dół. Ale w końcu się wyspałem, ten lek czasem działa czasem nie. Biore 50-100 mg , staram się nie brać więcej niż 75 mg. Biorę tylko na noc przed spaniem
  • 1929 / 274 / 0

wziąłem 50mg i ciśnienie mi spadło do masakrycznego poziomu,
położyłem się w celu uśnięcia.. i nastąpił wstrząs..aż się zerwałem, nagłe udeżenie gorąca i mrówki na całym ciele
Ale chujostwo.
  • 2427 / 523 / 155

@OdwiertKorzenny Jeśli dawka ma być uspokajająca, a nie przeciwpsychotyczna, to 50 mg było trochę za dużo. Lepiej zacząć od 25, a niektórzy magicy na sam początek zalecają nawet 12,5. Spadki ciśnienia na początku leczenia są dość częste i mogą niekiedy prowadzić do wstrząsu. To samo miałam po chlorpromazynie. Sen potrafi pomóc, mocna kawa/ herbata potrafi trochę poprawić ciśnienie. Tak czy siak, to bywa bardzo nieprzyjemne, ale mija.
  • 3565 / 415 / 0

Znowu miałem takie ciągnięcie w rękach, coś jak rowerki w nogach. Nadruchliwość . Ciągła potrzeba zmiany pozycji w łóżku.
Kiedyś miałem tak, jak się usypiałem po gieblu , ale teraz nie wiem czemu to wystąpiło.
Mega nieprzyjemne.
  • 46 / 7 / 0

Czy ktoś tutaj stosował kwete dożylnie? Temat ten poruszył @I_Need_MONEY w wątku metkatowym, czym wzbudził moje zainteresowanie. Co więcej, sam dokonał iniekcji dożylnej kwetiapiny, a efekty tej drogi podania wydały mi się obiecujące. Przeniosłem ten wątek tutaj aby poznać opinie innych użytkowników. W sieci jest dostępny artykuł z miesięcznika wydawanego przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, w którym została poruszona ta kwestia i zostały opisane przypadki takiego użycia. Czy kwetiapina przerobiona z tabletek (np. popularny Ketrel), podana dożylnie ma sens w stosowaniu? Czy nie spowoduje więcej szkód w organizmie niż pożytku? Wiadomo, tabletek nie powinno się przerabiać i wlewać w kanał, ale na morfinę czy oksykodon przerobione w ten sposób mało kto narzeka.
Użytkownik zbanowany
  • 902 / 126 / 0

Tyje się przede wszystkim po depakinie.
  • 301 / 45 / 0

21 stycznia 2019ledzeppelin2 pisze:
Znowu miałem takie ciągnięcie w rękach, coś jak rowerki w nogach. Nadruchliwość . Ciągła potrzeba zmiany pozycji w łóżku.
Kiedyś miałem tak, jak się usypiałem po gieblu , ale teraz nie wiem czemu to wystąpiło.
Mega nieprzyjemne.
Ja to miałem przy powrocie do kwetiapiny na wysokiej dawce. Sądzę, że to są objawy pozapiramidowe związane z blokowaniem dopaminy w niektórych obszarach mózgu. Po paru dniach przejdzie, ewentualnie ćwiartke 2mg biperydenu dorzuć.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata