Biorę już prawie 3 tygodnie ten ketrel. Lekarz zapisał mi 25 mg na wieczór przed spaniem jak już wyżej pisałem. Wziąłem dwa razy ale było nie do przejścia (taka zmuła następnego dnia, że się funkcjonować nie dało).
Jak ktoś tu poradził - dzielić tabletkę na pół. Tak zrobiłem i faktycznie niby kilka dni było lepiej, ale potem znowu zamuła następnego dnia. I tak cały czas lecę na tej dawce 12,5 mg. Nawet mi przez myśl nie przechodzi żeby zarzucić całą tabsę 25 mg. Znowu od kilku dni zamuła na maksa przez kilka dobrych godzin po obudzeniu się. Nie wiem co robić, ale ale...
Kwetiapina została mi zapisana na zniwelowanie natrętnych myśli, antypsychotycznie i chyba trochę swoje zadanie spełnia, bo faktycznie delikatnie te myśli się uspokoiły. Śpi się też po tym dobrze. Tzn. usypia, uwala równo.
Ale jestem na dawce 12,5 mg, a te zamuły są okropne.
Nie wiem, czy się żalę, czy ki chuj... Po prostu jestem między młotem, a kowadłem.
Ktoś ma jakieś pomysły?
Coś pomaga, do tego zakazana kawa ale nie energetyku i po czasie będzie ok.
Organizm się w końcu przyzwyczai
Swoją drogą nie wiem jak można być dawkach kilkukrotnie wyższych. Chyba, że jak część leków w wyższych dawkach nie powoduje zamuły...
@AbsintionOpium A próbowałem - słodkie, gorzkie, kawa, herbata, szkoda gadać...
03 lutego 2023Szukajacyspokoju pisze: Witam. Stosuje seroxat 20mg i prege 150mg z rana magik mi dał jeszcze trittico na sen i kwetiapine. Co myślicie o tym leku na nerwice? Działa doraźnie czy przeciwlękowe działanie ma również w tle?
Nie mogę już tego brać a szkoda żeby leżało i się marnowało...
Pozdrówki!
LSD found and called me.”
.-=
Lekarz jej ostatnio odstawił clona i w zamian dostała Ketrel i żyje i o dziwo jakoś nie widać po niej zejścia po benzo. Po Ketrel śpi sporo, ale jest spokojna i chyba dobrze się czuje. Babcia ma wszystkie choroby wieku starczego, ma 84 lata i m.in. depresje, schizofremie i parkinsona.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/image-1-1038x692.png)
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych
W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jrt-treated-cortical-neuron.jpg)
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.