Kwetiapina - dożylnie

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 761 / 89 / 0

Aż dziwne, że nie ma takiego tematu.
Próbował ktoś?
Tutaj ciekawy artykuł.
http://www.psychiatriapolska.pl/uploads ... 5v49i1.pdf

Ja swego czasu próbowałam, pamiętam że po trzydzieści parę h spaliśmy ze znajomymi bez przebudzenia, a ledwo człowiek z żyły zdążył wyjść, a i to nie zawsze.
  • 1192 / 409 / 0

I jak było obudzić się po tylu h snu?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Algorytm komputerowy uchyla wyroki za posiadanie marihuany

Biuro prokuratora okręgowego w San Francisco ogłosiło, że ponad 8 tysięcy wyroków zostało uchylonych dzięki algorytmowi komputerowemu, który automatycznie skanuje zapisy sądowe.
  • 761 / 89 / 0

Nic specjalnego, dobrze nam zrobiło bo byliśmy w tamtym okresie hexem przećpani, to każdy odpoczynek był na miarę złota, mózgu też odpoczęły. Potem się tylko zastanawialiśmy ile osób w między czasie do nas się dobijało.
I ogólnie lekki zonk, że tyle czasu minęło, ale na +.
Temat założyłam bo się zastanawiam, czy ktoś ma tu jeszcze tak w głowie jak ja i próbował. No, a poza tym się zastanawiam, czy tego nie powtórzyć w jakiejś małej dawce 25mg. :D
  • 201 / 62 / 0

Poroniony jak dzieci Lindsay Lohan pomysł.

Szkoda żył na to skoro:
a) nie ma wejścia
b) nie daje fazy tylko usypia
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata