Który opiatowiec nie pali ?

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Zdarza mi się opiaty konsumować i jestem osobą

49%
palącą
304
32%
niepalącą
196
20%
poproszę inny zestaw pytań :)
122

Liczba głosów: 622

Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 3 / 0

Nie palę, kiedyś troszeczkę ale to było w ramach buntu młodzieńczego. I nie lubię palić.
Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0

Tyton idealnie komponuje się do opiatów, szczegolnie tych silniejszych - ale fakt jest taki, ze często mozna bełta zaliczyc
Jednak pamiętam ten pierwszy papieros na opio - żuł sobie plaster z buprą, zapalił fajke i nogi mu się zgięły jak z waty poprostu
ahh cudo stare czasy

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Co z tą marihuaną? Chory prosi, lekarz się boi

„Nasza pani doktor nie stosuje” - mówią w toruńskim hospicjum o medycznej marihuanie. Podobnie jest w setkach przychodni i gabinetów w kraju. Czego boją się lekarze? I czy mają co przepisywać, skoro wciąż są problemy z dostawą towaru?
  • 624 / 52 / 0

Nie jestem hardkorem, biorę kode i tramca A nie lubię palić. Może fajnie wchodzi w płuca fajka po kodzie ale już wole się truć kodą niż tym syfem.
  • 200 / 3 / 0

Paleniem zaraziłam się od exchłopaka i może bym przestała, gdyby nie fakt, że fajki bardzo podbijają opiofazę. Mogę prawie paczkę w trakcie nocy spalić. Mocniej czuć grzanie, ale też często zdarza się wtedy bełt. W sumie zawsze tuż po fajce, ale cóż. Potem kolejna i to samo.
  • 7235 / 746 / 0

Opio kochają fajki i fajki kochają opio.Nigdy do opioidów nie odmówiłem papierosa.
  • 1034 / 65 / 0

Palę tylko wtedy, kiedy się trafi coś na krzywy ryj, co się zdarza może raz na pół roku, a może częściej. Nie kupuję. Mimo to uważam, że papierosy świetnie pasują do opioidów, jakby nieco podbijały fazę.
  • 31 / 2 / 0

Biorę opio i fajki to do niego coś idealnie stworzonego. Mimo tego przeszedłem na e papierosa i jestem zadowolony. Jest przyjemnie tak samo jak w przypadku papierosów tradycyjnych :D
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Ja, wciągam za to tabakę.
  • 7235 / 746 / 0

10 czerwca 2019yogivemebrown pisze:
Mimo tego przeszedłem na e papierosa i jestem zadowolony.
Próbowałem e papierosa i to dla mnie nie to samo co zwykle fajki.
  • 1039 / 144 / 0

Ja nie palę, ale podobnie jak wyżej wciągam tabakę. Mnie się wydaje że faza po papierosach szybko mija, tzn bez fajek czas przyjemnie się dłuży po opio.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 792 uczestników Wejdź na czata