jak ci powiem ile wciągam mefedronu, a dla ciebie będzie to za dużo, to do kogo będziesz mieć pretensje, iż nie żyjesz?
Więcej w tym temacie nie mam do powiedzenia.
Ważne są też ubrania żeby były czyste, ręce też, istotne żeby żadne pyłki niczego nie zostały na nas.
Rozpuszczanie w alkoholu, chowanie do jakiś płynów zmniejsza szanse ale nie eliminuje tego w 100%
Można też poprosić koleżankę o wniesienie, to jest całkiem skuteczna metoda
Pytanko mam: kupiłem rzekomo MDMA- zapłaciłem 80zl/gram, towar ma postać białego proszku, przypomina cukier puder i pachnie jak pasta do zębów colgate. Czy to normalne w przypadku tej substancji?
Biały proszek? Może być - np. sproszkowany kryształ.
Co do zapachu.. nie powinno mieć ale jeśli to wąchałeś to na pewno coś wleciało do nosa... piekło? Nie? Powinno. Mogło też to wszystko leżeć obok jakiejś chemii i przesiąknąć zapachem.
Nie jesteś pewien czy nie łykniesz jakieś gówno wyrabiane przez Sebiksa? Kup test. Kupisz go wszedzie i nikt w dowód patrzeć Ci nie będzie.
08 stycznia 2025Flammeus pisze: Biały proszek to trochę słabo przy emce. Nigdy nie widziałem jej w innej formie niż białe/kremowe/brązowe kryształy z charakterystycznym słodkim zapachem, jak wali chemią/chlorem/sikami to pewnie dron. Jak miałeś kiedyś to nie da się pomylić z niczym innym. Po smaku można poznać, takie połączenie gorzkiego ze słodkim. Nos źle reaguje ale nie tak jak przy dronach i inny typ bólu, zamiast takiego tępego jakby ci wyżerało to jest bardziej lajtowy, szczególnie jak nie przekraczasz 100mg. Jak nie próbowałeś ani jednego ani drugiego to nie rozpoznasz raczej.
Jakos specjalnie mi nie jest szkoda bo ani to drogie nie bylo ani nie jestem przywiazany do tej grupy substancji . Sam sie zastanawialem na ile to jest "terapeutyczne" i "oswiecone" zebym na tym etapie jeszcze korzystal z takich rzeczy . Dla mnie to byla taka szara strefa miedzy dobrem (
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/8/855f2036-0add-4b70-a782-626634c8f33a/mdphpcionk.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250528%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250528T121402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=4b318291bc2c1f7dc5c12676fc8a839a48607611aa5c1932f2169e7ee61fad9a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/listrzaskowski.jpg)
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa. "Odrobina amfy by Rafałowi nie zaszkodziła"
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa! W swoim internetowym programie, w którym dyskutował na temat kampanii wyborczej, nagle stwierdził, że "odrobina amfy [amfetaminy - dop. red.]" Rafałowi Trzaskowskiemu by "nie zaszkodziła".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dagmara_j._rouse.jpg)
Aresztowano kobietę, która częstowała dzieci czekoladkami z marihuaną w parku w Wheeling
Aresztowano kobietę, która częstowała dzieci słodyczami z THC – psychoaktywnym składnikiem marihuany – w niedzielę po południu w parku w Wheeling na północno-zachodnich przedmieściach Chicago. Dzieci trafiły do szpitala.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eurorynekkonopny.png)
Mocny początek 2025 roku dla europejskiego rynku konopnego. Niemcy, Polska i UK na fali wzrostu
Początek 2025 roku przyniósł solidne otwarcie dla europejskiego rynku konopnego. Mimo trudności z poprzednich lat i sporych wyzwań regulacyjnych, wiodące firmy w sektorze notują rekordowe wyniki sprzedaży, a zainteresowanie rynkiem rośnie z każdym miesiącem.