ODPOWIEDZ
Posty: 7445 • Strona 739 z 745
  • 21 / 4 / 0
jeśli MDMA można brać najlepiej z dużymi przerwami to w jaki sposób ludzie bawili się co tydzień na dyskotekach w latach 2000?
  • 494 / 136 / 2
@dokosa9570 Ty no nie wiem, kurde trudne pytanie się wylosowało... hmm... może zażywali inne substancje psychoaktywne niż wyłącznie MDMA? %-D
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 21 / 4 / 0
@Merx no domyślam się :) Pytanie jakie to były w takim razie? feta?
  • 615 / 389 / 0
Brali MDA ;). Zresztą na tych filmikach widać po nich, że to MDA + MDMA
  • 9 / / 0
jak wygląda legit MDMA w krysztale? znalazłam ostatnio ofertę ale 50zl/ g przy zakupie 5 to brzmi mega fejkowo, skoro czasami 1 piguła tyle kosztuje 😐
  • 4895 / 844 / 0
MDMA jest tanie, można za 200pln wyrwać 5g. Zazwyczaj jest to brązowy kryształ, czasami przezroczysty.
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 9 / / 0
ok, bo wczesniej widywałam głównie ceny 80-90 za gięta, stąd się zdziwiłam. dzięki :)
  • 4895 / 844 / 0
Takie ceny były kilka lat temu jak MDMA było produkowane inna metodą(droższa). Jakiś czas temu w sumie to już lata zaczeto produkować nowa metoda(tania) i ceny MDMA spadly. 50pln za 1g to dobra cena.
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 615 / 389 / 0
U mnie w Poznaniu MDMA nadal chodzi po 70/80/90.
  • 334 / 44 / 0
Jak bierzecie przez 10 pośredników to co się dziwicie cenom? Nie wiem jak w PL tam gdzie mieszkam używa sie komunikatora pewnej rosyjskiej firmy do zamawiania prawie bezpośrednio.. Tabs wychodzi ok 15zl, a 7g kryszt. placicie ok 180 zl towaru sprawdzonego.
Cogito ergo sum
ODPOWIEDZ
Posty: 7445 • Strona 739 z 745
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Ksiądz sprzedawał narkotyki. Ma dużo więcej na sumieniu

Ksiądz z jednej z wrocławskich parafii sprzedawał narkotyki blisko plebanii. Na sumieniu miał jednak dużo więcej. Duchowny proponował intymne spotkania innym mężczyznom. Co w sprawie skandalicznych występków księdza mówią jego przełożeni?

[img]
Narkotyki warte 30 milionów w sypialni i kuchennych szafkach

Ponad 52 kg kokainy, 16 kg metamfetaminy oraz sprzęt do ich porcjowania i pakowania przejęli policjanci z Rzeszowa i CBŚP. Wartość narkotyków wyceniono na ponad 28 mln zł.

[img]
Wzrost spożycia marihuany wśród osób z cukrzycą – Korzyści, ryzyka i rekomendacje.

Marihuana staje się coraz bardziej popularna wśród osób zmagających się z cukrzycą. Najnowsze badania przeprowadzone w USA wykazały, że spożycie marihuany w tej grupie wzrosło o 33,7% w latach 2021-2022. Szacuje się, że około 9% dorosłych z cukrzycą używało marihuany w ostatnim miesiącu. Wzrost ten jest szczególnie widoczny wśród młodszych użytkowników, ale także osoby powyżej 65. roku życia coraz częściej sięgają po marihuanę, co wiąże się ze zmniejszającym się postrzeganym ryzykiem jej stosowania.