Krople do oczu - przekrwione, czerwone oczy - opracowanie

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1205 / 17 / 0

^Nie za bardzo rozumiem Twoje pytanie.
Starazoliny / Visine stosowane na dłuższą metę wysuszają oczy a sztuczne łzy nawilżają także jakoś się to równoważy.
  • 52 / 3 / 1

Aaaa ok. Czyli że visiny na przekrwienie + wspomaganie sztucznymi łzami, żeby się nie wysuszyły całkiem.
Myślałem, że używasz sztucznych łez żeby pozbyć się przekrwienia, a to nie bardzo miało sens. Nie skumałem wcześniejszego posta ;/

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Ranking: jakie substancje uzależniają najbardziej?

W styczniowym wydaniu polskiej edycji National Geographic opublikowano ranking najbardziej uzależniających substancji, wykonany przez zespół brytyjskich badaczy, w tym psychiatrów.
  • 113 / 1 / 0

moim zdaniem to tylko bepanten eye. Bardzo dobrze wybiela oczy, łagodzi pieczenie, przy prawidłowym dawkowaniu nie wysusza, minusem jest cena
  • 11 / / 0

Starazolin- sprawdzony i używany produkt. Niestety w moim mieście 16zł za 10ml, ale warto.
  • 1432 / 89 / 0

Zwykle krople z apteki za 15zl dają rade
Użytkownik zbanowany
  • 46 / / 0

15 drogo. Lepiej ogarnąć rc na Betadrin, wychodzi taniej
mniej niszczy spojówki przy częstszym stosowaniu
a wybiela oczy jak visinki za piętnastaka
  • 113 / 1 / 0

osobiscie stosuje
Bepanthen eye, krople do oczu, 0,5 ml, 20 szt. 30.49 zł

cena nie jest najnizsza, ale szybkie i skuteczne działanie
  • 1205 / 17 / 0

^Jak często używasz tych kropli? Nie powodują wysuszenia spojówek?
  • 19 / / 0

Ja od siebie polecam Starazolin, 2x 5ml u mnie w aptece 15zl, ale daja rade :-D
  • 113 / 1 / 0

zawsze kiedy potrzebuje, wtedy oczy dostaja ulge i ukojenie, oczywiście przedawkowanie powoduja wysuszenie, kiedys przedawkowalem solidnie przez 6 dni, tylko ze to inna historia, ale wszystkie tak dzialaja, wystarczy trzymac sie dawkowania podanego na opakowaniu , dodatkowy plus to ze sa w małych ampulkach dzieki temu maja wieszy termin waznosci gdyz otwierasz jedna ampulke a reszta czeka na dalsza potrzebe
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata