Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
Bo zastanawiam się czy to zemną jest coś nie tak czy z tym kratomem
Kratom red horn, nwm czy nazwa ma znaczenie
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
21 października 2023PolskaCebula pisze: Też macie po czerwonym kratomie w stosunkowo niskiej dawce około 2 gram takie nie przyjemne uczucie jak po przesadzeniu z GBL ? Rozjeżdżający się wzrok, telepanie rąk, taki jakby ucisk w głowie, nadmierne pocenie się.
Bo zastanawiam się czy to zemną jest coś nie tak czy z tym kratomem
21 października 2023PolskaCebula pisze: Też macie po czerwonym kratomie w stosunkowo niskiej dawce około 2 gram takie nie przyjemne uczucie jak po przesadzeniu z GBL ?
Bo zastanawiam się czy to zemną jest coś nie tak czy z tym kratomem
Takie objawy przy przesadzeniu z dawką są jak najbardziej możliwe, ale 2g to jest dawka progowa/niska. I nawet jeśli jesteś bardzo wrażliwy, to powinieneś raczej mieć silniejsze działanie opiatowe, zwłaszcza po czerwonym. Ten rodzaj kratomu ma działanie najbardziej podobne do słabszych opiatów w rodzaju kodeiny, ale w przeciwieństwie choćby do białego rzadko powoduje nieprzyjemne objawy uboczne przy lekkim przegięciu. Jeśli np na codzień bierzesz 5g, a przez pomyłkę weźmiesz 8, to zwykle będziesz po prostu mocniej zamulony. Jeśli tak zrobisz z białym, to możesz odczuwać niepokój, rozdrażnienie i inne wyraźnie nieprzyjemne objawy.
W ogóle takie standardowe objawy przegięcia z czerwonym to zawroty głowy, mdłości i takie naprzemienne fale zimna i gorąca, ale zwykle pojawiają się u osób, które próbują podbić działanie opiatopodobne do poziomu typowego dla klasycznych opiatów. Kratom ma po prostu swoją dawkę sufitową. Jednak wciąż 2g to jest śmieszna dawka nawet jak na pierwszy raz.
Obstawiam jedną z trzech opcji:
1) byłeś mocno wycieńczony ćpaniem jakichś innych dragów, co spowodowało nietypową reakcję
2) miałeś w organizmie jakieś depresanty, które nasiliły działanie
3) kupiłeś jakieś ochrzczone gówno
Trzecia opcja jest o tyle prawdopodobna, że na tą chwilę jakość kratomu na europejskim rynku jest po prostu niska.
Obecnie kratom w Indonezji jest zbierany bardzo wcześnie, zanim zdąży osiągnąć dojrzałość i odpowiednią moc.
Jeśli chodzi o domieszki, to spodziewałbym się czegoś w typie fenibutu czy innych tanich substancji. Coś na zasadzie lewamizolu w kokainie, chrzczenie już w miejscu produkcji.
Ostatnio na reddicie pojawiają się doniesienia o proszkach, które nie smakują, nie wyglądają i nie działają jak kratom. Nie wiadomo co tam jest. Sprawa dotyczy też największych holenderskich vendorów, nie tylko no nameów z tamtejszych smartshopów.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a4eb430e-0367-4f70-8304-5d8e30d6942f/FB_IMG_1687851829043.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250503%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250503T055502Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=76af227855154a42e28e636f38ee9bd95d06411907376c9e0bccfca473597d21)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mandarynki.jpg)
To nie zgniłe mandarynki. 24-latek niósł w torbie tak zapakowane narkotyki. Wpadł, bo spanikował
"Dzięki czujności, doświadczeniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kolejny raz skutecznie uderzyli w przestępczość narkotykową."
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/10_lat_dla_producenta.jpg)
10 lat więzienia dla producenta metamfetaminy. Legnicki sąd wydał wyrok
Przestępstwa narkotykowe to coraz większy problem. W jednej z takich spraw zapadł właśnie wyrok. Sąd Okręgowy w Legnicy skazał na 10 lat więzienia 34-letniego Jakuba C., który na przemysłową skalę produkował metamfetaminę. Wytwórnia działała w garażu na terenie prywatnej posesji w Niemstowie pod Lubinem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/lotnisko-w-pyrzowicach-.jpg)
Przemytnicy kokainy z Kolumbii skazani. Pachnące mentolem narkotyki przylatywały na Śląsk
Gliwicki sąd skazał sześciu członków grupy przestępczej, która drogą lotniczą przemyciła na Śląsk kilkadziesiąt kilogramów kokainy. Przewożona ją w paczkach z napisem "Rolls Royce".