Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam serdecznie, mam takie ciekawe pytanie. Otoż ok. 16 października miałem operację wycinania guza mózgu (Glejak). Guz był w torbeli i nie było żadnych komplikacji, ale lekarz przypisał mi tabletki antypadaczkowe (przed operacją miałem 2 ataki, pierwszy raz w życiu) oraz zabronił spożywania alkoholu przed pół roku przynajmniej. Jednak nic nie wspomniał o używkach. Domyślam się, że te twardsze to odpadają na początku, ale co z marihuaną? W końcu stosuje się ją czasem profilaktycznie. Więc jak to jest? Można zajarać?

[Przeniesiono z Konopie uprawa. Mnichu11]
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2009 przez Mnichu11, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 118 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fachowy »
Ciekawe mogłes sie go spytać alkochol scina mózg to wiadomo a ganja o ile dobrze mi wiadomo wyłącza jakieś obszary mózgu
  • 3490 / 50 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Chyba nikt nie da CI tu pewnej odpowiedzi ale jedno jest pewne: jeśli chcesz palić to zaczynaj od malutkich ilości. Najlepiej jednak nie brać nic. Chyba wolisz przez pół roku odmówić sobie używek (nawet zdrowo) niż potem do końca życia się męczyć z powikłaniami. A nie ma co, powikłania neurologiczne to nie przelewki.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 118 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Fachowy »
No kurwik dobrze gada lepiej nie świrować bo z mózgiem to nie przelewki mozesz sie zawiesic albo otrzymać w spadku jakiś ciężki defekt mózgu.
Polecam sie popytać jakim lekarzą ale takim którzy znają sie na tym nie jakim komunistycznym pachołką co nie wiedzą co to MJ .. pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia
  • 1 / / 0
Przepraszam najmocniej, że odkopuję stary temat, ale leczenie glejaka Konopią Indyjską udowodniono naukowo. Zdaje mi się, że możesz ją stosować raczej profilaktycznie.

Pozdrawiam
  • 368 / 6 / 0
Z tego co pamiętam konopia zażywana doustnie zwiększa odporność. Na tym forum masz wszystko opisane.
  • 32 / / 0
a jak poszukasz w necie to znajdziesz przepisy na naprawdę duzo potraw ,deserów etc. z konopi.
Gdzieś czytałem ,że spożywana konopia nie powoduje zadnych powaznych skutkow ubocznych przy czestym zazywaniu a faza jest dluzsza i intesywniejsza.
Halucynogeny są wrotami, które umysł Gai zaistalował w historycznym procesie aby umożliwić każdemu wydostanie się kiedy będzie chciał, pod warunkiem, że jest na tyle odważny aby nacisnąć zamek i przejsć przez drzwi." T.McKenna
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.