koncentracja, problemy z koncentracją i pamięcią

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1766 / 8 / 0

na jaka recepte jest ten adhd? Na co to wyludzac (nadpobudliwosc, bol nogi)?

• 682 / 3 / 0

adhd to moda nie choroba, juz nawet koszulki sobie zjeby nosza zeby byc trendi i jazzy

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Zbankrutował producent opioidowego leku

Purdue Pharm, amerykański producent leku OxyContin, wystąpił o ochronę przed roszczeniami wierzycieli. To skutek ponad 2,6 tys. pozwów...

Użytkownik nieaktywny
  • 157 / 1 / 0

na jaka recepte jest ten adhd? Na co to wyludzac (nadpobudliwosc, bol nogi)?
Chyba na zwykla. A jak wyludzic? Nie zaczynaj przy lekarce od nadpobudliwosci ( ten lek pobudza i to w ch.. :P ) Powiedz ze masz problemy z koncentracja, nie mozesz sie na niczym skupic i dopiero wtedy zacznij mowic ze jestes nadpobudliwy i to juz od dziecka itp ect
Mi sie nie udalo wyludzic, bo lekarka mi powiedziala ze te leki sa strasznie uzalezniajace (tiaa..) i zebym sie zglosil do poradni psychologicznej i dopiero jak oni mi stwierdza adhd to bedzie sie oplacac zaczac kuracje (drugi argument lekarki, zeby mi nie dac tych lekow bylo taki, ze te leki sa drogie i lepiej jak mi to w papier wpisza i bede mial to refundowane)
Teraz czekam na przyjecie w poradni, a tobie zycze powodzenia

• 874 / 4 / 0

mi pomaga:
-kofeina
-wysypianie się
-zen

• 719 / 41 / 0

Jeśli chodzi o pamięć, to czy próbował ktoś leków na Alzheimera? Fizostygmina?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Parasympatykomimetyki

• 673 / 98 / 0

Xinill pisze:
Ritalin/Concerta?
rozowa recepta tak w ogole na oba. z czego ritalin w polsce nie jest sprzedawany chyba...? przynajmniej nie slyszalem.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata