koncentracja, problemy z koncentracją i pamięcią

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1766 / 7 / 0

na jaka recepte jest ten adhd? Na co to wyludzac (nadpobudliwosc, bol nogi)?

• 682 / 3 / 0

adhd to moda nie choroba, juz nawet koszulki sobie zjeby nosza zeby byc trendi i jazzy

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Tak "wciąga" Jaś Kapela. Pod wpływem narkotyków napisał przewodnik po klubach (wywiad)

Żeby napisać książkę "Warszawa wciąga. Tu byłem, tu ćpałem, tu piłem" Jaś Kapela zwiedził wiele warszawskich klubów, w których narkotyki są na wyciągnięcie ręki. Zażywał (ponoć) większość z nielegalnych substancji. Swoje doświadczenia spisywał, będąc (ponoć) na haju... jest i wzmianka o nas ;)

Użytkownik nieaktywny
  • 157 / 1 / 0

na jaka recepte jest ten adhd? Na co to wyludzac (nadpobudliwosc, bol nogi)?
Chyba na zwykla. A jak wyludzic? Nie zaczynaj przy lekarce od nadpobudliwosci ( ten lek pobudza i to w ch.. :P ) Powiedz ze masz problemy z koncentracja, nie mozesz sie na niczym skupic i dopiero wtedy zacznij mowic ze jestes nadpobudliwy i to juz od dziecka itp ect
Mi sie nie udalo wyludzic, bo lekarka mi powiedziala ze te leki sa strasznie uzalezniajace (tiaa..) i zebym sie zglosil do poradni psychologicznej i dopiero jak oni mi stwierdza adhd to bedzie sie oplacac zaczac kuracje (drugi argument lekarki, zeby mi nie dac tych lekow bylo taki, ze te leki sa drogie i lepiej jak mi to w papier wpisza i bede mial to refundowane)
Teraz czekam na przyjecie w poradni, a tobie zycze powodzenia

• 874 / 2 / 0

mi pomaga:
-kofeina
-wysypianie się
-zen

• 719 / 39 / 0

Jeśli chodzi o pamięć, to czy próbował ktoś leków na Alzheimera? Fizostygmina?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Parasympatykomimetyki

• 673 / 95 / 0

Xinill pisze:
Ritalin/Concerta?
rozowa recepta tak w ogole na oba. z czego ritalin w polsce nie jest sprzedawany chyba...? przynajmniej nie slyszalem.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata