Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3287 • Strona 325 z 329
  • 3 / 1 / 0
Synthetic cocaina
Bo nie mogłem znaleźć tematy nigdzie. Wiec jak istnieje taki to proszę moda o przeniesienie go tam mam pytanie ile gram lidokainy dajemy na 10 lub 100g synth cocaine?
Żeby było ok?
  • 21 / 1 / 0
temat bardziej w proszku, troche grudek, łatwo się kruszą, delikatnie jakby nie wiem tłuste, kruszy sie na krechy idealnie, 40mg na sciezke daje fajny wjazd delikatny, nie znieczula mordy, delikatnie podniebienie, zęby, nie chamsko, tylko tak z gracją, czuć działanie po kilku minutach, połówka starcza mi na całą noc. za duże i za szybkie ojebanie połówki kończy się wytrzepaniem, potami.
nie wygląda jak koks typu świecące twarde grudy. bardziej łatwo się rozkruszają, delikatnie chrzanikiem pachną, morde znieczula delikatnie, bardziej ząbki podniebienie.
wydaję się że jest taki jak powinien być
  • 20 / 3 / 0
Mnie do koko zniechęca mnie fakt, że zajebiście ciężko ogarnąć dobry. Taki porządny sort gdzie faza była bardzo subtelna, delikatna a sort miał dobry
chrzanowy zapach bez znieczulania całej mordy miałem może raz w życiu.

Dla mnie najlepsza faza po najlepszym sorcie koko była taka, że czułeś się po prostu zajebiście. Nie byłem wyjebany z kapci, nie miałem drżenia rąk, byłem opanowany, spokojny, pewny siebie i wewnątrz czuć było taki wyjebany spokój i poczucie, że możesz wszystko. To jest dla mnie to. Ale szczerze, raz udało się ogarnąć taki sort tylko.

Reszta to mniejsze lub większe rozczarowanie i na bank gówno było z czymś cięte. Aż mnie wzdryga na myśl ile tam może być rożnych wypełniaczy.

Ostatnio wziąłem przez całą noc może z 4 lajny (średnio 1 na godzinę) i faza poszła mi jedynie w wysokie ciśnienie, wyjebany puls >130, wystrzelone oczy i ogólny nieogar. Szczerze to niewiele pamiętam xD. Niewiele było z miłej, delikatnej i subtelnej stymulacji, było za mocno. Pierdole to tak szczerze, jak mam się przekręcić na zawał to podziękuję i wybiorę inne używki. Obstawiam, że była tam kofeina, efedryna albo coś podobnego co bardziej wypierdala z kapci niż subtelnie dopaminowo stymuluje.

Chyba, że za duże szczury? Ale kiedyś z wagi brałem, to tak średnio po 20-30mg ma. Nie jestem wariat co bierze 100mg na raz xD

W ogóle mam wrażenie, że najlepiej wchodzą dwa pierwsze lajny jak już, potem jest coraz większy chaos, nieogar, rośnie puls, zaciska się szczęka i widać, że jesteś srogo wyjebany z kapci.
  • 1432 / 70 / 0
Czy dobra kokaina może nie dawać euforii?
Chciałem się przekonać jak działa dobre koko. Wziąłem na próbę z /cut/. Prawie same gródki, wyglądało dobrze. Na test wrzuciłem na oko koło 60-90 mg. Poczułem się o dziwo spokojniejszy. Nic więcej, ale czułem jakbym miał większy porządek w głowie. To był subtelny, ale zauważalny efekt. Postanowiłem więc dorzucić, żeby poczuć euforię, łącznie poszło nosem 150-200 mg w ciągu godziny (może mniej, ciężko mi ocenić). Jedyne co narastało to negatywne efekty (spięcie mentalne i w klatce piersiowej, typowe efekty stimów u mnie, chociaż nie bardzo natarczywe).

Czy to kwestia sortu (prosto od vendora był), czy to kokaina tak działa?
A może tylko u mnie nie wywołuje euforii?
Bardziej wyraźną mam po jednym piwie albo po pierwszych buchach e-papierosa, jak nie palę 2-3 dni.

Nie dodawaj jakichkolwiek nazw sklepów, ani skąd/gdzie/jak/co można kupić. | 909
LSD - Piękna i Bestia
  • 138 / 27 / 0
@Scone Raczej chujowy temat zmieszany z jakimś gównem. Dobry koks powinien banana na mordzie ci zrobić, dać poczucie zajebistego orzeźwienia i dać efekt "mogę wszystko". Tak przynajmniej ja się czuję po 5 min od sniffu białej damy.
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 271 / 73 / 3
20 listopada 2022Scone pisze:
Czy dobra kokaina może nie dawać euforii?
[...] wrzuciłem na oko koło 60-90 mg. Poczułem się o dziwo spokojniejszy. Nic więcej, ale czułem jakbym miał większy porządek w głowie. To był subtelny, ale zauważalny efekt. [...]
Może tak być, że na część ludzi ta substancja działa inaczej niż na większość. Prawdopodobnie masz mózg trochę inaczej funkcjonujący niż przeciętny człowiek.

Kolega mówił, że na niego ten proszek też działa w rozczarowujący sposób, czyli słabo, bez euforii, raczej uspokajająco, zwiększa koncentrację ale nie nadmiernie. Prawdopodobnie działa tak na osoby z ADHD i ZA (zespół Aspergera) oraz na osoby, które nie mają pełnego spektrum tych zaburzeń ale tylko pewne cechy nieneurotypowe mózgu.

Koleżanka mówiła (ona sama ma ZA), że nie spotkała się jeszcze z uzależnieniem od kokainy (albo częstym używaniem) wśród osób nieneurotypowych. A zna ich (przez internet) bardzo wiele, przede wszystkim z USA. Używają innych stymulantów chętnie (na ADHD amfetamina i metylofenidat to oficjalnie przepisywane leki), ale kokaniny prawie w ogóle, bo niewiele im daje. Trochę to dziwne ale tak to wygląda.
  • 7 / / 0
Kolejna sprawa to to, że jak ktoś lubuje się w mefedronowym pierdolnięciu to mu się koks nie spodoba. Owiany mitem narkotyk, który działa jak kawa w porównaniu do fety czy gówien rc, dająca jednak ten godmode.
To nie ma cię wypierdolić jak po 4mmc że siedzisz i słowa nie możesz powiedzieć bo taki rozpierdol na bani, tylko subtelne działąnie w tle, dające pewność siebie i zajebistą gadkę, przy okazji nie dając po sobie poznać że cokolwiek brałeś.
  • 21 / 1 / 0
generalnie po mojemu to 0.2g w ciągu godziny zakładając temat dobrej jakości to delikatnie za dużo? mnie starcza ok 40mg na 30-40 minut i wtedy jest git, jakbym przerobił połówke w półtorej godziny to już się robi słabo.
ja to lubie właśnie mocną fazę dlatego często przeginam i zamiast dobrego samopoczucia jestem po prostu wygięty. Za dużo i za szybko i takie są efekty. Trochę wódy, poprawić liną koksu, i powtórka za pół godziny. Delikatne liny po 30-40mg, i siedzisz elegancko, żadnej spiny, gadka się klei, czujesz moc. Więcej i szybciej to już wytrzepka.
  • 2200 / 346 / 0
(nie) ciekawie jak wygląda przedawkowanie jak się komuś np temat pomyli.. ja pierdole.
Nie wiem, ale chyba szybki zgon.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 138 / 27 / 0
01 grudnia 2022givemesomechill pisze:
Kolejna sprawa to to, że jak ktoś lubuje się w mefedronowym pierdolnięciu to mu się koks nie spodoba.
Nie zgodzę się z pierwszym zdaniem w twoim poście. Ja lubię raz mefedronowy nie ogar a raz kokainowe orzeźwienie "żeby życie miało smaczek..."
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3287 • Strona 325 z 329
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.