Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 21 / 5 / 0

No i właśnie to mnie dziwi. Po amfetaminie nigdy nie zdarzyło mi się tak zgrzytać zębami, a biorę ją w ciągu od ponad pół roku. I również zdziwiły mnie efekty działania kokainy, bo spodziewałam się właśnie stymulacji, a jedyne na co miałam ochotę, to leżeć i przytulać się do chłopaka. On czuł się podobnie tylko nie zgrzytał zębami, obydwoje nie mogliśmy sobie wyobrazić brania tego na jakiejś imprezie. Jeśli chodzi o fizyczne właściwości tego naszego koksu, to raczej nic nie wzbudzało podejrzeń: kolor śnieżnobiały, substancja dość oleista, rozpadająca się w takie jakby płatki, bardzo szybko rozpuszczająca się w wodzie, zapach chrzanu, znieczulające działanie. Jest szansa, że była to czysta substancja czy raczej było to mieszane z jakimś syfem?
  • 1403 / 135 / 0

Ja też szczękościsku po kokainie nie uświadczyłem nigdy, tak samo rozlania ala MDMx, a trochę tego tematu już w swoim życiu przerobiłem.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

W Birmingham odnotowano rekordową liczbę zgonów z powodu zażywania narkotyków

Jest to najwięcej zgonów od roku 2001, w którym zaczęto przeprowadzać takie statystyki.
  • 1459 / 292 / 0

26 sierpnia 2019MaryPoppy pisze:
No i właśnie to mnie dziwi. Po amfetaminie nigdy nie zdarzyło mi się tak zgrzytać zębami, a biorę ją w ciągu od ponad pół roku. I również zdziwiły mnie efekty działania kokainy, bo spodziewałam się właśnie stymulacji, a jedyne na co miałam ochotę, to leżeć i przytulać się do chłopaka. On czuł się podobnie tylko nie zgrzytał zębami, obydwoje nie mogliśmy sobie wyobrazić brania tego na jakiejś imprezie. Jeśli chodzi o fizyczne właściwości tego naszego koksu, to raczej nic nie wzbudzało podejrzeń: kolor śnieżnobiały, substancja dość oleista, rozpadająca się w takie jakby płatki, bardzo szybko rozpuszczająca się w wodzie, zapach chrzanu, znieczulające działanie. Jest szansa, że była to czysta substancja czy raczej było to mieszane z jakimś syfem?
generalnie z twojego opisu wynika, że jest większe prawdopodobieństwo, że to raczej kokaina, ale bez odesłania tego do jakiegoś laboratorium nie ma pewności. niektórzy vendorzy na marketach potrafią proch przerobić z powrotem na grudę, widziałem parę razy przy ofertach hurtowych takie coś. możliwe, że po prostu tak na to reagujesz, każdy organizm może inaczej odczuć działanie. ważne jest też skąd to było, jeśli z marketów, to opinie powinny ułatwić identyfikację. nie wiem jak z ulicą, bo w ten sposób nie pozyskuję.
  • 6 / / 0

Wlasnie, jesli chodzi o koks z Imperialnego marketu to ktory jest najlepszy pod wzgledem cena/jakosc?
  • 37 / / 0

koks mieszaja z kofeina, im bardziej ktos to przejebal to efekty typu leki, pikawa to od kofeiny.
  • 719 / 146 / 0

Jak opierdole pół grama w dwie godzinki to tak szczekoscisk jest i mielenie warami.
  • 1403 / 135 / 0

Jeśli opierdalasz pół grama w dwie godziny to znaczy, że masz trefny towiec %-D
  • 719 / 146 / 0

No niekoniecznie Ziom, bo x lat napierdalałem fete, mefedron, kryształy i MDMA,
także wszystko jasne i jestem w NL, a tu koks mam bardzo dobry.
Pozdrawiam.
  • 172 / 8 / 0

nie ma cudów, po prostu siadłoby ci serce, dobrego koksu pół grama nie opierdolisz w mniej niż 5-6 godzin, a to i tak ryzykowne
  • 719 / 146 / 0

Sory ale pierdolisz głupoty. Pozdro :)
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata