Kokaina - Jak rozpoznać dobry koks?

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 157 Strona 16 z 16
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0


To zazdro jak masz 90% towar, musisz mieć na prawdę bardzo dobre źródło. Ponoć jakość koksu się bardzo polepszyła ale to jest nadal max i to podkreślam absolutny max 70% dla 90% użytkowników. I ponoć 90% tego co trafia na rynek europejski to jest max 90% także tymbardziej zazdro że masz koke 90%. No i że jeszcze się bawisz w oddzielanie tego . Szacun.

Wychodzi na to że masz prosto z łapy.

Dobra , nie będę szydzić żeby nie było...
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Jakaś rada? Nie jestem w tym zielony. Złapalem niby w chuy czyścioch szanel. Ale zapach niczym lakier do paznokci albo rozpuszczalnik. Tekstura gruda zbita twardawa. Koszt 3 stefki. Na jezyku nie mrozi wgl. Sugestie? :cojest:

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Przełomowy wyrok w Meksyku. W pewnym sensie... zalegalizowano kokainę

Sąd w Meksyku zadecydował o legalizacji kokainy dla dwóch osób. Oznacza to, że będą mogły kupować i zażywać narkotyk zgodnie z prawem.
Rejestracja: 2019
  • 20 / 5 / 0


Serotoninowy. Nie chodzi o chwale ie się, zanim dotarłem do tego źródła trochę czasu minęło i przez ten czas wiele syfu walilem. Temat sprawdzany na testerze i gotowany. Nigdy nie schodzi poniżej 9 /10g z amoniakiem. Ja osobiście nie czyszczę już tej grudy tylko podgrzewam w celu łatwiejszego poruszenia bo temat jest zawsze tłusty.
Rejestracja: 2017
  • 17 / 1 / 0


Zużyłem tego sporo przez półtora roku. Dwa źródła, różne ceny, za granicą i w Polsce. Jedna dostawa na 10 to było coś wspaniałego, do reszty można mieć mniejsze lub większe zastrzeżenia. Problem jest taki, że nawet jeśli jest jeden sprawdzony dostawca to on też ma taki towar jaki odstanie ze swojego źródła w efekcie raz na jakiś czas ten towar jest inny, nie tylko wyglądem ale i działaniem.
Jak rozpoznać dobry koks...moim zdaniem...
- nie powinno być to suche jak wiór i w proszku, lepiej gruda i najlepiej nieco oleista, lekko miękka
- o zapachu chrzanu daje znakomitą subtelną fazę, benzynka jest moim zdaniem zbyt brutalna
- cena... płacąc więcej spada ryzyko kupienia syfu, obecna cena 350-400 zł/g bywa jeszcze drożej
- oprócz testera kokainę można rozpuścić w wodzie, dobrze wymieszać, najlepiej jeśli pozostaje krystalicznie czysta woda, mleko świadczy o zanieczyszczeniach, im więcej tym gorzej
- działanie... faza może być bardziej lub mniej mocna, ale zawsze musi być subtelna, powodująca szczęście a nie rozjebanie mózgu, ale to trzeba przetestować trochę aby wiedzieć
- dobra kokaina nie rozwala nosa do krwi
- dobra kokaina nie spowoduje braku możliwości seksu u mężczyzny
Rejestracja: 2016
  • 2 / / 0


Zbyt mało koksu przerobiłem w życiu żeby stwierdzić czy faktycznie nie jest żeniony, ostatnio w Holandii dostałem duże bryłki, dość twarde chociaż nie strzelały. Z wyglądu połyskujące jakby oleiste, zapach max specyficzny, trochę jakby benzyna a po rozkruszenia jak bym mąke ziemniaczaną tasował. Kopie mocno z 50mg w zupełności wystarczy, szczeka drętwieje, w nosa nie gryzie i cena 250e przy 5g

Czy mógłbyć to faktycznie tak dobry K? Ze speedem napewno nie był
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0


Ja tu wpadłem się troche pożalić, jestem zielony w temacie ale powiem co wiem. Wciągałem koko tylko kilka raz i za każdym razem inne. Za pierwszym razem u kolegi,gdy już wracałem do siebie stwierdziłem że chuj,walne se przynajmniej będę wiedział jak to jest z tym koksem. dosłownie cienką kreskę na długość żyletki i idąc zauważyłem że ide pewien siebie wyluzowany i jest zajebiście.
Kolejny raz to już zamówione z dark neta. Koszt 0,5 g 40 funtów, 1g 68 funtów, benzyniak, drętwiało podniebienie, faza była o 50% gorsza niż po tej małej kresuni którą wciągałem u kolegi ale nadal spoko.
Aktualnie jestem w trakcie wciągania jakiegoś granulowanego szitu, przez które przebieram girami i zgrzytam zębami, zero znieczulenia, faza lekko pobudzona ale mimo wszystko jestem motzno zawiedzony. Zapachu nie stwierdzono. cena 70funa.

Następnym razem, spróbuję znaleźć w kostce tak jak było pisane wczesniej, ale tak na prawde nigdy nie wiadomo co sie dostanie. Szczegolnie jak sie zamawia male ilosci i jest sie jednorazowym klientem a nie stałym.

Napisane w tytule że "colombian 80%" ale to chyba tak na prawdę 20% koksu a 80% domieszek gówna[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Rejestracja: 2017
  • 17 / 1 / 0


Jeszcze raz w temacie się zgłaszam tym razem odpowiadam na pytanie jak rozpoznać dobry tylko po prostuj najlepszy koks.
- koks ma być w grudzie, nie w proszku
- gruda ta ma być nie twarda jak kamień a miękka, rozpadająca się w palcach po naciśnięciu
- gruda ma błyszczeć, taki charakterystyczny połysk, bardzo dobrze widoczny
- trochę trudniej taki miękki rozkruszyć, mogą się robić płatki ale to nic nic nie szkodzi
- na mocnego kopa nie trzeba czekać kilka minut, pojawia się bardzo szybko
- a najważniejsze jest to, że najlepszy koks mocno klepie już niewielka ilość czyli 30-50 gram, właściwie po 50 to już lekko z butów wyrywasz, nie trzeba w klamot strzelać 100, 150 i więcej gram aby uzyskać jazdę
- dorzutki robi się co 45 minut a nie częściej jak w przypadku gorszego koksu

Miękka gruda koksu nazywa się FISHSCALE i jest dostępna w Warszawie po 350-400 zł/gram.
Ostrzeżenie na koniec: w obrocie są różne sorty i dlatego na pierwszy raz należy wziąć malutko. Ktoś przyzwyczajony do startu 150 gram jakby trafił na FISHSCALE to wyfruwa momentalnie przez okno bo to dawka jak dla konia
Pozdrowienia dla koksiarzy


**************************


Zapomniałem o czymś. Jest jeszcze jedna cecha bardzo łatwa do sprawdzenia,
To co kupiliście rozpuścić na łyżeczce wody ... mało tej wody wlać i...
- dużo osadu, wata, mleko, paprochy, mętne - zły towar
- czysta woda bez osadu, albo oleista ciecz ale czysta - najlepszy FISHSCALE

Scalono. misspill
Posty: 157 Strona 16 z 16
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hustla11, szumiq i 4 gości