Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 661 • Strona 66 z 67
  • 475 / 129 / 2
@Tucosalamanca mozę i popularna, ale zarazem niebezpieczna.
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 1164 / 289 / 12
niebezpieczna to może i jest jak opierdolisz całe opakowanie luminastilu (oczywiście polecam lubiących deliryczne loty jak na benzie), do podbijania w zupełności wystarczy 50-100mg (1-2 tabletki), sok z grejpfruta i pieprz — niektórzy polecają jak Żanet Kaleta, ja mam do nich ambiwalentny stosunek (szczególnie do soków z koncentratu) ale z przyzwyczajenia łyżkę pieprzu zjadam tak dla smaku…

to tak abstrahując… a co do tematu to ostatnimi czasy koda fajnie łączy mi sie praktycznie ze wszytkim poza stymulantami %-D
Uwaga! Użytkownik neurotoXXXsick jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 47 / 10 / 0
@Merx Tak, masz rację. Na pewno bardziej niż solo kodeina. Ale jak wspomniał @neurotoXXXsick trzeba znacznie przedawkować. Taki mix nawet chyba kilku raperów zza oceanu zmiótł z planszy. Chociaż zapewne było grane coś jeszcze np benzo czy fentanyl(przyjęty nieświadomie?).
"na klęczki padam nie pierwszy raz, lęk we krwi blokuje przepływ szans, to nie czas bym grzebał się żywy ale wstał udwodnić wartość mej ksywy"
  • 475 / 129 / 2
@neurotoXXXsick @Tucosalamanca ja bym z dwojga złego wybrał jednak "cukierki dla dzieci" czyli hydroksyzynę, bo nie raz w życiu j3bana histamina mi zjebała całą fazę kodeinową ;_;
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 47 / 10 / 0
difenhydramina jest chyba bardziej popularna dlatego że w USA to standard w lekach że kodeina jest w mixie z nią w jakims preparacie.

Co do hydroksyzyny że cukierki dla dzieci, może coś w tym jest ale moja mama po 10mg wstała rano jak pijana, czyli przysłowiowo zmiotło z planszy i więcej nie wzięła :) mama tylko pali jak cos :p

Natomiast osobiście odczuwam zbawienne działanie teraz przy odstawce klonazolamu. Na lęki dziś właśnie wjechalo 25mg o 15 i powoli przeszlo. A dziś był dzień przeskoku na 2x 0,1mg klonazolamu. Jeszcze kilka dni i wierzę że się uwolnie m.in dzięki hydro.
Ostatnio zmieniony 12 września 2024 przez AngelSentinel, łącznie zmieniany 1 raz.
"na klęczki padam nie pierwszy raz, lęk we krwi blokuje przepływ szans, to nie czas bym grzebał się żywy ale wstał udwodnić wartość mej ksywy"
  • 475 / 129 / 2
@Tucosalamanca mi po prostu każdy lekarz mówił, że to cukierki dla dzieci xD
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 47 / 10 / 0
Rozumiem.

Ja ostatnio próbując załatwić paczkę relanium dostałem zamiast niej 2 paczki hydroksyzyny 25mg sic!

Także nie mają oporów pisać tych cukierków.

A benzo wyrwać dramat teraz, przez te restrykcje spaliło mi się źródło u internisty który wprost powiedział że nie może już pisać przez te nową ustawę benzo bo będzie miał kłopoty. Na NFZ magicy tez nie chcą pisać. A prywatnie płacił nie będę. Już wole RC zamówić.
"na klęczki padam nie pierwszy raz, lęk we krwi blokuje przepływ szans, to nie czas bym grzebał się żywy ale wstał udwodnić wartość mej ksywy"
  • 475 / 129 / 2
@Tucosalamanca no jak nie posiadasz papieru od psychiatry to ciężko cokolwiek 'narkotycznego' ogarnąć od internisty/rodzinnego, ale podpowiem, że się da, ale nie powiem jak, bo złamię regulamin forum :v
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 3327 / 537 / 1
Przypominam że to jest temat o miksach kodeiny a nie jak ogarnąć benzo od lekarza rodzinnego.

Dla mnie pasuje kodeina z tramadolem kropka jest w pytkę zdzisia ;)

Jeśli dodać do tego... 300 – 450 pregabaliny i 1 mg alprazolamu... Już te dwa ostatnie zmiksowane potrafią wywołać przysypianie
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 41 / 4 / 0
Czy po 10 godzinach od zażycia 100mg tianeptyny, zadziała normalnie 210mg kodeiny??
ODPOWIEDZ
Posty: 661 • Strona 66 z 67
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.

[img]
Magiczne grzyby na stres. Ratownicy medyczni zażyli psylocybinę

Praca ratowników medycznych bywa bardzo trudna i stresująca. Nowe badania kolejny raz sprawdziły, jak działa psylocybina na zdrowie psychiczne. Wyniki dowiodły, że pojedyncza dawka substancji zawartej w grzybach halucynogennych, może pomóc w radzeniu sobie z objawami psychologicznymi i wypaleniem zawodowym wśród tej grupy.

[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.