Kodeina + benzodiazepiny

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 8 / / 0

Witam!

Czytajac tematy w tym dziale czasami spotykam sie z połaczeniem tych dwóch substancji jednak generalnie sa to informacje dośc skape w treści. Podobno benzodiazepiny potegują działanie opiatów na ONU. Mam za soba kilka podejśc z kodeiną i przyznam sie, że miło chociaz o żadnych euforiach nie było mowy ( raczej milutki chill ) przy dawkach 300 -450mg. stad tez pomysł zeby wmocnic to benzo.
Proszę o radę zarówno praktyków jak i teoretyków.

Pozdrawiam

• 836 / 2 / 0

Wszystko jest w wątku ogólnym, poczytaj troche leniwy stworku...

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Panie ministrze, pan się nie boi

„Zbyt mocno reaguję na szczęście” powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski o swoim doświadczeniu z marihuaną. Czy naprawdę jest się czego bać?

• 913 / 10 / 0

stvorek: nie szukaj wzmocnienia dla kody, tylko uzbrój sie w cierpliwosc - kodeina dopiero po xx razach pokazuje pelna moc i walenie duzych dawek przed wyrobieniem receptorow do oporu nic Ci nie da, oprocz tego chillu. mnie koda zaczela robic naprawde konkretnie w dawce 300mg dopiero po okolo 15 aplikacjach, a dopiero po kilku razach z H, koda pokazuje jak mi sie wydaje pelna moc. ostatnio po 300 mg wrecz przysypialem na siedzaco, maksymalna sedacja, wyraznie odczuwalne opiatowe ciepelko i rozleniwienie - czyli ogolem efekty, o ktorych na poczatku brania kody mozna tylko pomarzyc.

a co do benzo, to wydaje mi sie, ze otwieranie tego tematu tylko po to zeby podbic taka zabawke jak koda, to malo rozsadny pomysl.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 13 / 0

benzo psują działanie kody
benzodiazepiny nadają się tylko do mieszania z Tramalem

• 2312 / 9 / 0

@ksion , też mi się tak wydaje . Zarzuciłem najpierw 2mg klona a potem 150mg kody i w sumie huja poczułem z tej kodeiny . Jedynie ciepełko i lekka sennosć .

• 1865 / 44 / 0

150mg to by chyba nawet moj pies nie poczul nawet jakbym mu dordzeniowo podał %-D Ogarnij sie, zresz caly czas nie wiecej nic 150mg i sie dziwisz ze nie kopie. Wez se zapierdol z 600mg i wtedy zaspokoisz potrzebe i bedziesz mial dosc na jakis czas.

idn

• 586 / 3 / 0

co Ty pierdolisz? przy odpowiednich odstępach 150 mg spokojnie działa. jeszcze zależy ile ważysz, ale przy zerowej tolerancji walnięcie 600 mg to strata materiału (testowałem). działa jak 300, tylko trochę dłużej.

• 1865 / 44 / 0

No wlasnie tak to jest ze raz dziala a raz nie, dlatego lepiej wziac wiecej i miec pewnosc. Ja skoczylem przy zerowej tolerce na 450 a pozniej na 900 i nie dzialalo jak 300 tylko jak 450 i 2x mocniej. Az rzygalem na siebie ;]

• 2312 / 9 / 0

p4g4y0zzz(X), nie ucz mnie jka mam zarzucać kodeinę . Poznałem ją już dokłądnie i jka dl amnie bez wcześniejszego podkładu DXM'owego n i ewidzę sensu jej brania . Wczorajsze 150mg podziałało delikatnie przez 4mg clona, które stłumiło działanie . A jak będę miał faze jak po 600mg to poczekam tydzień i zapodam sobie wraz z dxm, wtedy to istny orgazm i bite dwie godziny masakrycznej euforii, warzę 70kg, tolerka zerowa . Dużo ćpam, pije browarów , jem grejpfrótó, zarywam nocki i dlatego tak mni ekopie. resztą każdy ma inny organizm . Chciałbym tylko aby wypowiedział się ktoś co do miksu z clonami, czy rzeczywiście zamulają działanie kodeiny ? Co jka co,ale na miksach to się trzeba znać by osiągnąć zamierzony efekt, no i też znać swój organizm . W życiu nie dałbym tyle kasy żeby wziąć 600mg kody . Bo za to mam zajebistego Dexowego tripa, zajebistą fazę kodeinową i kilka browarów . Pokój !
  • 8 / / 0

Wiec było tak:

Zamówiłem 20 op Antiodlu w celu ( jak sugerował jeden z was ) wyrobienia receptorów. Na pusty żoładek pomijajac litr soku z białych grapefuit'ów,godzine wczesniej, zarzuciłem 4 avio, 3mg bromazepamu i >300 mg - ekstrakt z dwóch paczek antidolu 15. Było napawde super. Lezałem na swoim łozku i rozkoszowałem sie totalna sedcja połaczona z leką euforia i ciarkami.Zero niefajnych odczuć. Rowniez gdy wszstko zeszło ( pomijajac rozleniwienie ).
Nie uwazam ze benzo psuje działanie kody. Raczej skupiłbym sie na tym jakie benzo i dla kogo. Na pewno nie łaczyłbym tego z klonazepamem a napewno nie przy dawce 2mg ( co jak dobrze pamietam jest ekwiwalentem 40 mg diazepamu ) ani z alprazolam'em gdyz moim zdaniem to kiepskie benzo.

Pozdro
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata