Ketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 2359 / 8 / 0

Nie wiem czemu, ale czy mi się wydaje, czy ta faza nie ma czegoś z mefedronu?
Tak jakby znajomy rush.
  • 2242 / 1227 / 34

do 100mg donosowo do klubu jak znalazł ,dawne czasy.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Leżał w wannie i bełkotał, przeszkadzając sąsiadom. Odpowie za posiadanie narkotyków

Olsztyńscy policjanci interweniowali w sprawie mężczyzny, który swoim głośnym zachowaniem zakłócał spokój innym mieszkańcom. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zgłoszenia, okazało się, że 34-latek nabroił znacznie bardziej.
  • 2433 / 534 / 155

Imo do klubu kompletnie nie, dyso na imprezy się nie nadają, ale co kto woli i lubi.
  • 2242 / 1227 / 34

Ja na setce dawno temu wpadłam i dobrze działało na mnie jak stim oczywiście zawsze jest tak,że na innego użytkownika zadziała inaczej.
klasyk znasz swój organizm i każdy jest inny.
  • 856 / 94 / 0

14 września 2019taurinnn pisze:
Imo do klubu kompletnie nie, dyso na imprezy się nie nadają, ale co kto woli i lubi.
lol a kto to powiedział ?

ja na MXE i ketaminie najlepiej lubię być na dobrej imprezie :d a najlepiej w m houle lub k houle ;p takze co kto lubi

oczywiście bez doświadczenia bym tego nie zrobił, najpierw w domu zaliczyłem z 20 tripów dopiero jak poznałem substancje i siebie to wiedziałem, że przy dobrym s&s ogarnę i mix dysocjanty plus mj wygrał u mnie :d bardziej lubię niż candyflipping :d
  • 218 / 21 / 0

SabuSebe pisze:
Nie wiem czemu, ale czy mi się wydaje, czy ta faza nie ma czegoś z mefedronu?
Tak jakby znajomy rush.
Możesz rozwinąć , bo w mojej ocenie nic nie ma wspólnego poza tym że można wciągnąć albo puknąć [emoji6]?
  • 18 / 1 / 2

ma ktoś jakiś sposób na katar ketaminowy? mianowicie w piątek próbowałem dobic do k-hole - 170mg donosowo, było to niesamowicie za dużo dla mojego nosa, mimo ze przepłukiwałem go wodą przed/w trakcie/po ale mimo tego dostałem mocnego kataru + kichanie przez co nie mogłem się skupić na fazie niestety :( dodatkowo do dzis (wtorek) mam katar. nei wiem czy jest on bezpośrednuo związany z ketaminą czy jestem przeziębiony/alergia.
  • 2359 / 8 / 0

Nie rób tego!
Nie płukaj wodą zatok. To może się źle skończyć.
15 września 2019KrwawyJanek69 pisze:
Możesz rozwinąć , bo w mojej ocenie nic nie ma wspólnego poza tym że można wciągnąć albo puknąć [emoji6]?
Wejście, pierwsze chwile rushu. Co tu rozwijać, mi się wydaje znajome, nie wiem dlaczego.

---------------

może dopa
btw. jak z tolerką tutaj, szybko spada?

Scalono. taurinnn
  • 6 / / 0

Kup sobie Irigasin do płukania zatok
  • 3127 / 201 / 0

170mg donosowo zeby wejsc w dziure? Zeniona masz kete, stary.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata