Ketamina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 38 Strona 3 z 4
Rejestracja: 2011
 • 934 / 5 / 0


U mnie to dzialalo tylko w sposob gdy bylem juz sotro zaprawiony MDMA, dociagniecie takiej naprawde malej kreseczki ketaminy, calkiem przyjemnie zmienialo cale dzialenie i nizle sie komponowalo, dajac takie oderwanie czy odrealnienie z nutka psychodeli, jednak nie widze przyjemnosci w dorzuceniu na MDMA takiej konkretnej dawki K, ni jak mi sie jedno z drugim nie laczy i po probie czy dwoch uznalem, ze to wymysl jakis "londynskich clabersow" ktorych celem samym w sobie jest chyba tylko samo zajebanie sie jak najmocniejsze
Rejestracja: 2007
 • 83 / 1 / 0


30-60mg ketaminy + 120mg MDMA i latam! ciekawy miks. Niemniej jednak ketamina najlepiej miesza sie z kokaina. Najpierw wbija się koka na pierwszy plan a potem subtelnie całe nasze ciało zaczyna byc znieczulane przez kete....MHMMM

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Medyczna marihuana pomaga dzieciom i młodzieży z autyzmem

Podawanie medycznej marihuany może łagodzić objawy towarzyszące autyzmowi u dzieci i młodzieży - informuje pismo "Scientific Reports".
Rejestracja: 2009
 • 1863 / 51 / 80


Potwierdzam że małe ilości ketaminy bardzo fajnie sie komponują jako dodatek do MDMA, działa to zdecydowanie subtelniej niż wpierw myślałem.
Rejestracja: 2010
 • 2962 / 74 / 0


Ja robiłem miks 3meopcp z ketaminą i było bardzo, ale to bardzo kolorowo. W życiu nie spodziewałbym się czegoś takiego po chłodnych dysocjantach.
Rejestracja: 2009
 • 1863 / 51 / 80


Mieszał ktoś z forum Ketamine z DMT?
Rejestracja: 2012
 • 36 / / 0


A próbował ktoś ketaminę z 2 C-B? Wg Turnera ten miks pozwala na przypomnienie sobie co się działo w K-hole-u, bo bez tego często występuje amnezja. Ktokolwiek, cokolwiek?
Rejestracja: 2013
 • 18 / 2 / 0


ciekawosc_nuda pisze:
A próbował ktoś ketaminę z 2 C-B? Wg Turnera ten miks pozwala na przypomnienie sobie co się działo w K-hole-u, bo bez tego często występuje amnezja. Ktokolwiek, cokolwiek?
Probowalem wielokrotnie :)
Jest dokladnie jak Turner pisze, pamieta sie znacznie wiecej z K-hole i na dodatek mozna sobie przypomniec wczesniejsze tripy latwiej.
Sam K-hole tez jest znacznie ciekawszy i bardziej kolorowy, ale za to dochodzi troche chaosu podobnego do DXM.
Rejestracja: 2013
 • 109 / 2 / 0


Limitbreaker pisze:
Ja robiłem miks 3meopcp z ketaminą i było bardzo, ale to bardzo kolorowo. W życiu nie spodziewałbym się czegoś takiego po chłodnych dysocjantach.

a jak ten mix 3 meo pcp wyglada z klonem (tylko prosze o proporcje) dzieki za szybka odpowiedz bede zobowiązan - bo przeszukalem cale forum, pytan i nichuja nikt nie wie!! :old:
Rejestracja: 2015
 • 42 / 1 / 0


czy bezpieczne będzie gdy na afterglow z 1mg 25C-NBOMe i 100mg MDMA (żółte warnerbrosy) dorzuce troche kety ? tak z 20-30mg ? chyba że by było słabo i kolejna dorzutka 20mg ?
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
 • 32 / 3 / 0


Jak wygląda bezpieczeństwo miksu ketamina + MDMA? Jakie ilości i kolejność byłaby najlepsza?
Czy ketamina zwiększa moc innych substancji tak jak robi to DXM i MXE?
Według tabeli to połączenie jest bezpieczne.
Posty: 38 Strona 3 z 4
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NiebieskiLis i 0 gości