Kaktusy-Dawkowanie

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 19 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
  • 663 / 11 / 0


Większe. Myślę, że nic się na nie nie poradzi. Ja po wywarze z ok. 50g Trichocereusa Bridgesii i Macrogonusa wymiotowałem 3 razy, znajomy chyba z 6. Po LSA nie zdarzyło mi się wymiotować, aczkolwiek nudności były mocne.
Rejestracja: 2009
  • 357 / 2 / 0


Jeszcze 2 pytania:
-czy po "aktywacji" działania, nudności ustają jak w przypadku LSA?
-czy osoba która ma problemy z sercem, ale je normalnie Grzyby i LSD, może spokojnie spożywać jak w przypadku wymienionych wcześniej psychodelików?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Czy Włodzimierz Czarzasty ma problem z marihuaną?

Krótki felieton zza kulis autorstwa Macieja Kowalskiego.
Rejestracja: 2010
  • 663 / 11 / 0


stonedrider pisze:
-czy po "aktywacji" działania, nudności ustają jak w przypadku LSA?
Tak.
Na drugie pytanie niestety Ci nie odpowiem.
Rejestracja: 2010
  • 10 / / 0


posiadam 12 letniego pejota, o wymiarach 7x7, czy starczy to na tripa dla dwóch osób? Pytam,gdyż przeglądając forum można się spotkać z różnymi opiniami
wysuszyć skórke, zmielić i wszamać?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 303 / 1 / 0


Na jedną osobę będzie mało, a co dopiero na dwie. Nic z tego.
Rejestracja: 2010
  • 10 / / 0


a gdyby go już hodować z myślą o jednej osobie ile wg. Ciebie by należało jeszcze lat nim się opiekować by wejść w "istotę wszechrzeczy"?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 303 / 1 / 0


Obawiam się, że tego nikt Ci nie powie. O ile prawdziwy, meksykański peyotl byłby pewnie "gotowy" za parę(ew. naście) lat, tak nienaturalnie rosnący może w ogóle nie osiągnąć takiej mocy, z czym w większości przypadków ma się do czynienia. Po prostu potrzebne będzie więcej kaktusów.
Rejestracja: 2005
  • 378 / 2 / 0


A ja mam pytanie post factum - jaka mniej więcej dawka może być obecna w czubatej łyżeczce wysuszonego i sproszkowanego San Pedro?
Wtedy o to nie pytałam, bo to jednak nie było najważniejsze i raczej nie w głowie mi były takie pytania... ale wydawać by się mogło, że łyżeczka to malutko, a doświadczenie było uderzająco intensywne, dużo mocniejsze, niż marcowe doświadczenie z grzybami (ok. 35 szt.). Oczywiście "nie bardzo mam porównanie", skoro to było dopiero moje drugie doświadczenie psychodeliczne, a wcześniej przez lata tylko karmiłam się Teorią, ale tu już nie było żadnego "nie mogę się oderwać", żadnej pewności, że tak naprawdę siedzę sobie w ogrodzie, o 9 rano jechałam pociągiem... trochę się najadłam strachu, ale i tak warto było.

Kobieta, która prowadziła tę ceremonię, hoduje te kaktusy u siebie (nie, nie w Polsce, przyjechała z daleka), więc ma rozeznanie co do ich mocy i wie, ile zastosować, tylko ja post factum nie wiem...
Rejestracja: 2015
  • 38 / 3 / 0


Dawkowanie 32g lekko, 64 ok, 78 ciężko
Posty: 19 Strona 2 z 2
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości