Johimbina

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 75 Strona 7 z 8
Rejestracja: 2017
  • 4 / / 0

serio wam się chce bawić z proszkami i odmierzanie tego? johimbina jest na tyle tanim produktem moim zdaniem, że szkoda czasu na zabawę z proszkiem. Wygodniej połknąć 2-3 kaps. i po sprawie :) co do samej johy super sprawa. stosowałem ją tylko przed treningiem - zdecydowanie zwiększona potliwość, mam wrażenie, że dobrze współgra ze stymulantami, dużo energii i chęci. Nie zauważyłem efektów afrodyzjakalnych. Dawki 10mg zazwyczaj.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 46 / 4 / 0

Jakie dawki johimbiny są niebezpieczne? Czy wchodzi w interakcję z kofeiną albo nikotyną?

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Narkotyki były w piwnicy sąsiada, ale to Bartosz K. usłyszał wyrok. Będzie ponowne przesłuchanie

"Funkcjonariusze nie mieli nakazu przeszukania tego pomieszczenia. Powinni o niego wystąpić do prokuratury, ale tego nie zrobili"
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 16 / 0

Wchodzi w interakcję ze stymulantami. Najbezpieczniejsze powinny być dawki rzędu do 15mg.
Rejestracja: 2018
  • 50 / 5 / 0

posiadam yohimbine HCL w kapsach po 2,5 mg, jakis czas temu wrzucałem 4 sztuki na próbe. Nie zauważyłem wpływu na samopoczucie ani na jakosc seksu

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 96 / 0

Bo to mało, to raz. Dwa, jak nie masz jakichś problemów z tym to nie czujesz jakiejś specjalnej poprawy. Węgle po chyba też osłabiają część działania. Jak to był kolorowy suplement dla gojów to równie dobrze mogła tam być kofeina i pieprz, znajomy brał przedtreningówkę gdzie wychodziło mu 30mg na porcję plus inne składniki - nawet serce mu nie przyspieszyło.
Rejestracja: 2005
  • 3140 / 253 / 0

Jeśli ktoś chce zniwelować efekty uboczne polecam drotawerynę (no-spa). Ja dzisiaj zastosowałem 5mg johimbiny hcl + 80mg drotaweryny + kawa. Jestem silnie pobudzony psychofizycznie ale stopy i dłonie mam ciepłe, co ciekawe nie czuję też lęku. W ten sposób działanie johimbiny zbliżyło się do efedryny (poza charakterystyczną euforią).

Nie dawałem rady wytrzymać działania johimbiny bo takie miałem lęki i nieprzyjemne objawy fizyczne. Teraz natomiast czuję się dobrze. Myślę nad zwiększeniem dawki drotaweryny następnym razem do 120mg, bo jeszcze czuję skurcze mięśni w okolicy jelit.
Rejestracja: 2017
  • 3139 / 1086 / 34

5mg do 15mg w tym 5mg to jest max hcl johimbiny a 15mg naturalnej z kory drzewa johimbia lekarska (Pausinystalia johimbe)
Szereg skutkow ubocznych zwlaszcza wrażliwych ale tez u zdrowych ludzi:
przyspieszony rytm serca;
uczucie nerwowości;
nadmierne pobudzenie;
zwiększona potliwość;
podwyższone ciśnienie krwi;
zawroty głowy;
halucynacje;
drżenie mięśni.
Z kofeina za silna mozna dostac goraczki i poczuc efekty psychodeliczne i nie zawsze sa one fajne a czesto nie mile.

Re:

Rejestracja: 2015
  • 167 / 13 / 0

Miałem okazję brać johimbinę HCl dwa razy w życiu po kilka tygodni, z trzech różnych źródeł, przy czym, jeśli chodzi o dwa z nich, nie miałem żadnych wątpliwości, co do składu. W każdym przypadku odczuwalne były dawki wyłącznie powyżej 20 mg, a efekty uboczne przy przyjęciu 40 mg były minimalne. Uprzedzam, ważę znacznie mniej niż 100 kg :-D .
11 kwietnia 2018ChrisMoltisanti pisze:
Węgle po chyba też osłabiają część działania.
Węglowodany osłabiają działanie johimbiny, ale w obszarze redukcji tkanki tłuszczowej. Alkaloid ten zwiększa sekrekcję insuliny z komórek trzustki pod wpływem glukozy, co jest niepożądane podczas redukcji wagi.
Rejestracja: 2017
  • 3139 / 1086 / 34

https://www.sigmaaldrich.com/life-scien ... himbe.html
Przekracza bariere krew mozg a to jest najwazniejsze, wplywa na poziom serotoniny a jej metabolity ,ktore sa aktywne maja okres poltrwania 6h.
Jest slabym iMAO.
Niektorzy z kawa odczuwali slabe efekty psychodeliczne w wysokich dawkach( lepiej nie bo to niebezpieczne)podobno agonizuje te receptory co teoretycznie antagonizuje czyli np:5ht2a .
Nie laczyc z alkoholem wiem sama po sobie mam naturalna johe z Argentyny wiec wiem co mowie , efekty sa progresywne każdego dnia powoli odczuwamy coraz większe choc stymulacja moze nastapic czy lekka psychodela z kofeina od razu.
Kora sproszkowana jest bezpiecznejsza od HCL johy chociaz niektorzy lubia ja wyizolowana.
Rejestracja: 2005
  • 3140 / 253 / 0

Dla mnie bez alko johimbina jest niestrawna ze względu na lęki.
Posty: 75 Strona 7 z 8
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości