Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
i od miesiąca asentre 50mg która gówno mi pomaga , potrzebuje jakiegoś dobrego leku który pomógł by mi na fobie społeczną.
Może doradzicie jakiś lek?
Jak rozmawiać ze swoim psychologiem?
:kotz:
Ona się upiera że to nie jest FS ale to jest tak głupie że posłużę się pewną analogią .Idziesz do lekarza ogólnego
mówisz że boli cię noga a oni wsadzają ci rękę do gipsu.Więc jak jej mówie że boje się ludzi to ona na to a gdzie tam się boisz.
To mam ochotę jej wyjebać żygi na twarz :kotz:
Ciągle mnie te FS prześladuje i nie mogę przez to funkcjonować zamknełem się w 4 ścianach i wegetuje.Kurwa dajcie radę
jak pokonać ten syf i jakimi środkami farmakologicznymi.Miałem problem z uzależnieniem od MMDA wcześniej nie miałem
symptomów schizopodobnych.
Ja polece agonistów sigma. Nic tak nie miażdży fobii społecznej. Fluwoksamina, opipramol, dhea, DXM, DMT.
Może GBL, ale to na krótką metę i sie łatwo wjebać.
Próbowałeś nagrań transowych? Np Grunt to pewność siebie Paula McKenny? Hipnotics Grzesiaka? NLP ogólnie.
http://talk.hyperreal.info/post235284.html
Mówie naprawde skuteczna jest terapia sigmanergikami np fluvoxamina + dhea. Na krótką metę ale szybko i porządnie pomogą GBL, paroksetyna, klomipramina. Dobrymi i skutecznymi antydepresantami są tez amitryptylina i fluoksetyna, ale tu trzeba być cierpliwszym i efekt tez nie jest gwarantowany.
Zaszywanie sie w domu, to temat dobrze obcykany przeze mnie. Najlepiej łączyć kilka metod: terapia, leki, autosugestia/nlp, pomoc z zewnątrz. Ważne jest żeby wyjść do ludzi, najlepiej żeby ktoś cie wyciągnął. Jeśli masz problemy możesz sie naćpać takim GBL czy trawka. Zacząć od wyjścia do jednej osoby, potem dalej. Wiem, że nic sie nie chce, ale mam nadzieje, że troche pomogłem. Dzisiaj lepsza pogoda, może pomoże.
Podobno skuteczny lek w leczeniu mani i urojeń ksobnych które niestety u mnie wystąpiły a także depersonalizacja.Daltego postanowiła włączyć neuroleptyk.Mam nadzieję że coś da ten lek.Ponadto zapisałem się na psychoterapię i doktor poleciła mi badania psychologiczne na które mam ustalony termin.Jeśli to nie pomoże to po proszę o wypisanie skierowania na leczenie w szpitalu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/3-446297.jpg)
1,3 tony kokainy przejęte dzięki współpracy służb z Polski, Hiszpanii i Francji
Efektem działań CBŚP, francuskiej Służby Celnej i hiszpańskiej Policji Narodowej, we współpracy z Europolem, było przejęcie ogromnej ilości kokainy na terenie Francji i Hiszpanii, która docelowo miała trafić na czarny rynek Niemiec, Polski, Niderlandów i Wielkiej Brytanii. W ramach działań skontrolowano dwie ciężarówki z Polski i zatrzymano polskiego obywatela.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jrt-treated-cortical-neuron.jpg)
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.