jaki lek na FS z typu SSRI

Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderatorzy: Leki, Advanced, Zdrowie

Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
  • 285 / 14 / 6

lek dobrze działa i lecimy większą dawkę ? po kiego ?
jak działa to super ... niech jak najdłużej w małej dawce .
ps na górze bardziej po lewicy - rozpocznij nowy temat i gwiazdka ...
klikasz i śmigasz z tematem :)
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0

Ja dostalem nowe leki, tym razem fluoksetyne , nie wiem czy brac czy nie , owszem moge ale ja sie boje tych skutkow ubocznych!Jak o nich nie myslec wiem ze lykne tabse i cos mi sie po 20 minutach wkreci!

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Zaczął się sezon na grzybki… halucynogenne. Dolny Śląsk to dla zbieraczy eldorado

Polecamy szczególnie wynurzenia "terapeuty", który nie ma zielonego pojęcia o czym mówi :)
Wróć do „Psychofarmakologia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata