Jak wzmocnić działalanie GBL?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 333 / 1 / 0

Generalnie fajnie pali sie na gebelsie. Euforie podbic mozesz jakims stymulantem, aczkolwiek ja mało nie zszedłem (tak mi sie przynajmniej wydawało) po połączeniu kotka, gwałciochy, palenia i aspiryny (w celach leczniczych...) ......
  • 16 / / 0

kofeina - Kawa/mocna czarna herbata, wypitra kilka/naście minut przed polaniem GBL wzmacnia działanie euforyczne tej substancj.
  • 6 / / 0

etylofenidat + GBL = Mega euforyczne połączenie
  • 982 / / 0

morfina +GBL=Super Mega euforyczne polączenie .
  • 99 / / 0

GBL + feta = :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Sam giebel na mnie już przestał działać euforycznie ale w tym miksie powraca początkowa magia :*)
  • 1167 / 8 / 15

Gieb z opiatami to chyba dla samobójców... Albo rozważnych/odważnych. Należałoby to nadmienić z uwagi na przeznaczenie forum.
  • 3916 / 445 / 11

Ja przeważnie polewam gibla a jak już wejdzie to pije browarka. Czasem 2. Euforia wtedy mnie ładnie nakręca. Czuje się jak Raoul Duke po eterze.
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2013 przez london5, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 62 / / 0

GBL + beta ketony = ROZKURW

Same beta-ketony mogą za bardzo stymulować, a z gieblem jest god mode. Polecam.
  • 1409 / 62 / 0

Prawda.

Sam GBL jest uzależniający a z ketonami to już całkiem..dla bezpieczeństwa psychiki unikajcie takich miksów..heh
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2013 przez hess, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 892 / 5 / 0

Ja po miesiącu ciągu na kocie i gieblu nabawiłem sie kurewskiej psychozy po której się zbierałem drugie tyle. Ale moim zdaniem warto, nie ma chyba na tym świecie lepszego uczucia niż po kocie i gieblu

Oczywiście można tego uniknąc zachowując minimalne harm reduction, wtedy jednak nie miałem takiej wiedzy.
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2013 przez peszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata