Jak wzmocnić działalanie GBL?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 333 / 1 / 0

Generalnie fajnie pali sie na gebelsie. Euforie podbic mozesz jakims stymulantem, aczkolwiek ja mało nie zszedłem (tak mi sie przynajmniej wydawało) po połączeniu kotka, gwałciochy, palenia i aspiryny (w celach leczniczych...) ......
  • 16 / / 0

kofeina - Kawa/mocna czarna herbata, wypitra kilka/naście minut przed polaniem GBL wzmacnia działanie euforyczne tej substancj.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Kokainowy dziadek zatrzymany. 78-latek miał narkotyki warte majątek

Okazało się, że postanowił wcielić w życie scenariusz filmu Clinta Eastwooda "Przemytnik".
  • 6 / / 0

etylofenidat + GBL = Mega euforyczne połączenie
  • 982 / / 0

morfina +GBL=Super Mega euforyczne polączenie .
  • 100 / / 0

GBL + feta = :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Sam giebel na mnie już przestał działać euforycznie ale w tym miksie powraca początkowa magia :*)
  • 1167 / 9 / 15

Gieb z opiatami to chyba dla samobójców... Albo rozważnych/odważnych. Należałoby to nadmienić z uwagi na przeznaczenie forum.
  • 4183 / 556 / 11

Ja przeważnie polewam gibla a jak już wejdzie to pije browarka. Czasem 2. Euforia wtedy mnie ładnie nakręca. Czuje się jak Raoul Duke po eterze.
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2013 przez london5, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 62 / / 0

GBL + beta ketony = ROZKURW

Same beta-ketony mogą za bardzo stymulować, a z gieblem jest god mode. Polecam.
  • 1428 / 66 / 0

Prawda.

Sam GBL jest uzależniający a z ketonami to już całkiem..dla bezpieczeństwa psychiki unikajcie takich miksów..heh
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2013 przez hess, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 892 / 5 / 0

Ja po miesiącu ciągu na kocie i gieblu nabawiłem sie kurewskiej psychozy po której się zbierałem drugie tyle. Ale moim zdaniem warto, nie ma chyba na tym świecie lepszego uczucia niż po kocie i gieblu

Oczywiście można tego uniknąc zachowując minimalne harm reduction, wtedy jednak nie miałem takiej wiedzy.
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2013 przez peszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata