Jak szybko naprawic receptory GABA

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 73 Strona 8 z 8
Rejestracja: 2018
  • 102 / 3 / 0


Jak myślicię, CBD jest w stanie zregenerować receptory GABA? :)

ZX

Rejestracja: 2018
  • 94 / 32 / 0


Ja myślę, że nie. Ale wtedy to by było proste!
Podobno wynaleziono ostatnio nową benzodiazepinę, która regeneruje GABA. Działa tylko na tych, którzy mają GABA przepracowane, w tym przypadku były to stare myszy.
Obecnie żaden znany lek tego nie powoduje, z wyjątkiem tymczasowego poprawiania funkcji mózgowych przez takie leki jak np. antydepresanty.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Medyczna marihuana: Pacjenci muszą uważać, bo w aptekach są spore rozbieżności w cenach

Nawet ponad 200 zł może wynieść różnica w cenie za 10 gramów suszu w aptekach. To niewątpliwie sporo przy stawkach rozpoczynających się od 600 zł. Jedyny dystrybutor na naszym rynku zapewnia, że każdemu odbiorcy proponuje takie same warunki sprzedaży. Jednak placówki same mogą ustalać marżę, bo nic ich nie ogranicza.
Rejestracja: 2017
  • 119 / 14 / 0


dorzucę swoje 3 groszę , zalezy od rozmiaru zniszczen , substancji ktore sie uzywalo itp , ale generalnie "czas leczy rany" zdrowa dieta , brak uzywek , ruch i czas czas czas ludzie by chcieli zeby to co rozwalali systematycznie przez pare lat w jeden weekend sie naprawilo ,tak latwo nie ma , ale np jak ktos naduzywal alkoholu to receptory staja sie mniej wrazliwe ale po odpowiednim czasie wszystko wrqaca do normy ,mozg naprawde ma mega zdolnosci regeneracyjne tylko potrzebuje paliwa do tego i czasu ,oczywiscie nie twierdze ze jak ktos 10 lat ostro chlal i cpal to wroci do zdrowia w pelnym wymairze , ale np nam na zajeciach prowadzacy mowil (biochemia) ze np skutki picia alkoholu sa (jesli nie trwalo to 10 i wiecej lat) wrecz calkowicie odwracalne przy odpowiedniej diecie i stylu zycia :)
Posty: 73 Strona 8 z 8
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość