Jaką benzodiazepinę najłatwiej dostać ?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 736 Strona 67 z 74

Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?

20%
Clonazepam(clonazepam)
171
2%
Temazepam (singnopam)
21
22%
Diazepam (relanium, valium)
190
27%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
237
5%
Lorazepam (lorafen)
46
1%
Midazolam (dormicium)
11
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
11
4%
Oxazepam (oxazepam)
35
7%
bromazepam (sedam,lexotam)
59
10%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
88

Liczba głosów: 869

Rejestracja: 2018
  • 12 / / 0


Cześć, mam wizytę jutro u psychiatry do którego ide drugi raz i chciałabym wysępic od niego jakaś benzo.. na pierwszej wizycie dostałem cloranxen 5mg i miałem brać 1 dziennie ale oczywiście juz mi sie skończyły, a powinno jeszcze mi starczyć na 10 dni.. i do tego nic nic sie nie działo po nim. Do tego biorę antydepresant i stabilizator nastroju. Na zaburzenia snu mam kwetiapine ale niestety nic nie daje. Stosowałem juz kiedyś wszystkie zolpidemy, mianseryny itp. Co powiedziec zeby dostac najlepiej rolke albo klony? alpra krótko działa i pewnie dostałbym w małej dawce wiec szybko by sie skonczyla.. lorafen tak samo na mnie praktycznie nie działa ;/
Rejestracja: 2018
  • 63 / 2 / 0


Z mojego doswiadczenia wynika ze najlatwiej dostac alprazolam co mnie osobiscie dziwi, zawsze od rodzinnego dostaje. Niewiem czemu jedna z najsilniej uzalezniajacych benzo jest wypisywana tak lekka reka ;( . W sumie dobrze skonstruowana bajeczka i mozna dostac to co sie chce

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Gang i dopalacze na telefon, kibole Cracovii jako ochrona.

Adwokat zauważa, że oskarżeni nie wprowadzali w błąd nabywców, który wiedzieli, że kupują dopalacze. Prokuratura jest odmiennego zdania i przekonuje, że członkowie gangu mogą ponieść odpowiedzialność karną za swoją działalność.
Rejestracja: 2016
  • 2408 / 486 / 0


0,25mg 30 tab. alprazolamu to nawet ze świadomością lekarza ogólnego, że człowiek ćpa to dostanie. W końcu nerwica, ciężko wytrzymać, wyjątkowe nerwy w pracy i ciężka sytuacja w rodzinie. "Ale niech pani pamięta, że ten lek silnie uzależnia, tylko doraźnie" i cyk, alperka do gębki i jest git.
Psychiatrzy różnie wypisują, w Toruniu prywaciarze zwykle piszą Cloranxen 5 lub 10. Dajta spokój. Czasem wypiszą diazepam 5mg, lorazepam 1mg, też ciężko się ućpać, ale zawsze coś, jak się pakę wrąbie to zapomina się o bożym świecie.
Rejestracja: 2018
  • 1667 / 271 / 154


[mention]misspill[/mention] Ale i tak moim zdaniem (paradoksalnie) silniejsze benzo łatwiej dostać u rodzinnego, a u psychiatry (nawet prywatnie) - te słabsze (klasykiem jest tu Klorazepan, czasem diazepam). Wyjątkiem była recepta na klony do doraźnego stosowania przy wypisie z psychiatryka. Więc mogłabym uściślić - u psychiatry imho najłatwiej dostać Klorazepan (u niektórych sajko jest to diazepam), a u rodzinnego - w moim przypadku (silna nerwica, 12-letnia historia mordęgi z lękami, do tego psychoza i napady nieświadomości - maybe powikłanie po cholernie ciężkim ZS) właściwie każde. I tak nie biorę ani nigdy nie brałam inaczej niż doraźnie, więc w razie konieczności po prostu dostaję receptę, więc naprawdę ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, którą najłatwiej.
Rejestracja: 2018
  • 78 / 5 / 0


Wydaje mi się ze alpra jest chetnie przepisywana bo nie ma takiego dzialania odurzającego (jak np. klony)
Rejestracja: 2017
  • 1486 / 143 / 0


klony oczywiście..
pare dni temu byłem u lekarza, i mówiłem, że byłem na detoxie od benzo i chce coś na uspokojenie.
''A to może klonazepam dwójki zapiszemy ?'' %-D

Więcej takich lekarzy :yay:
Rejestracja: 2018
  • 944 / 128 / 0


Ja napiszę że klorazepat (CLORANXEN). Rodzinny wypisał mi to już chyba czwarty raz, pomimo tego że na początku grudnia wziąłem od niego tabletki tramadolowe na ból pięty. Nie to że niekompetentny, ale w ulotce jest jakiś konflikt opioidów z benzo chyba. Zresztą nie wiem, tak czy inaczej mi to pasuje.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 22 / 1 / 0


alprazolam, nawet bez podkładki
trochę absurd, bo przykładowo o takie rolki czy bromka dużo trudniej

Poprawa w nazwie substancji. taurinnn
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 705 / 0


Co lekarz to inna benzodiazepine można dostać, jasne ze tez zależy od naszej bajery ale dużo jest w geście lekarza.Niektórzy po dobrej bajerce wypiszą diazepam albo Klorazepan i za chuja nie dostaniemy alpry ani klonow a inny lekka ręką wypisze nam co się żywnie podoba.
Rejestracja: 2016
  • 471 / 253 / 2


Mi na Nocnej Pomocy Lekarskiej na bezsenność i podniesione ciśnienie 150/100 magik wypisał estazolam.
Posty: 736 Strona 67 z 74
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: exp, Kromozepam, Krystek1234 i 1 gość