Ile potrzebujecie spalić żeby się zjarać?

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 202 / 2 / 0

Jak to u was jest? Ja żebym coś wogole poczuł to muszę z 2 szkła zjarac. Biore psychotropy które pewnie troche spłycają faze
Ps. Wiem ze przerwa by pomogła, lecz niestety tylko na troche, potem znowu trzeba więcej spalić
  • 819 / 110 / 0

Ja kiedyś na koncercie Kaliber 44 jarałem przy scenie z bonga buch za buchem i nic nie czułem, tzn tylko dobrą atmosferę imprezy, a kilka razy jak skun był killer już normalnie na miejscówce zdarzało mi się widzieć stroboskopem zdjęciami już po 2-3 buchach. Dla mnie nie było reguły.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Urząd Pracy sfinansował mu kursy ogrodnicze, więc zaczął uprawiać konopie

Zatrudniony przez miasto, zasadził dodatkowo konopie w ogrodzie ratusza w Mortagne-au-Perche w departamencie Calvadosu.
  • 32 / 3 / 0

1-2 buhy
  • 201 / 62 / 0

1/2 buchy w zaleznosci od dnia (swojak ). Pale sporadycznie - 4 razy na rok moze
  • 101 / 3 / 0

Ja jak jarałem pół roku ze dwa razy w tygodniu, to normalny gram na 3 z blanta to było spalenie ale nie mocne, ostatnio bo 2 miesięcznej przerwie wziełem 2 buchy i się zajebałem, ale nie na długo.
  • 5615 / 429 / 0

Jak palilem raz na miesiac to 1-2 buchy z jointa i juz niezle ujarany.
  • 1367 / 118 / 0

• 260 / 31 / 0

Wystarczy jeden buch :-D
  • 1 / / 0

Osobiście palę pół roku dzień w dzień.
W tym momencie, żeby się lekko ujarać to wystarczy 3 wiadra.
Natomiast, żeby się porządnie upizgać, to gibsztyl ze sztuki i pięć wiader. (w im krótszym czasie się to zjara tym większa bomba)
  • 4 / / 0

Jak smazylem przez rok dość regularnie to tak z 6 Wiaderek dobrze robiło, teraz palę raz na tydzień to jedno wiaderko robi robotę, ale i tak najbardziej trzepia blanty, 0.7 czysciutkiego materiału do blety i jazda solo :D ogólnie kie polecam tyle jarac, potem łeb przeryty jak chuj
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata