Ile mozna jechać na opiatach?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 114 Strona 9 z 12
Rejestracja: 2016
  • 518 / 262 / 2


No po prostu samo zdrowie! Palce lizać! Powiedzcie jeszcze, że opium leczy raka. No pliz.
Rejestracja: 2018
  • 337 / 39 / 0


To tak jak z alkoholem, nie każdy kto go pije w rozsądnych dawkach i nie za często ma marskość wątroby, zmiany zwyrodnieniowe mięśnia sercowego, trwałe uszkodzenie mózgu itp. itp. Można wypić kilka kieliszków wina dziennie, nie pogorszy to naszego zdrowia. Czytałem nawet że czerwone wino zalecanie jest dla ozdrowieńców. Podobnie z opiatami, rozsądne dawki i częstotliwość brania nie uszkadza naszego organizmu. W Turcji, gdzie opium uprawiane było od wieków, podaje się go w małych dawkach dzieciom na uspokojenie, tureccy chłopi mówią że wywar z zielonych makówek (makiwara) działa wzmacniająco na organizm. W najczarniejszych barwach widzą opiaty ci, którzy nie mieli z nimi do czynienia a biorą co innego, może to jakaś forma samopocieszania się , że z inni mają gorzej.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Rozbita grupa handlarzy - policja szuka pokrzywdzonych

Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


12 kwietnia 2019LittleQueenie pisze:
Powiedzcie jeszcze, że opium leczy raka. No pliz.
Powiedz jeszcze, ze marihuana z CBD leczy raka na równi z opium - jeśli chodzi o bóle :cojest:
Rejestracja: 2018
  • 337 / 39 / 0


opium to jeden z najstarszych leków, o ile nie najstarszy. Przy leczeniu raka jest niezastąpiony. Również na wojnie, nawet dziś, siarczan morfiny (20mg w prowizorycznej jednorazowej strzykawce) jest na wyposażeniu żołnierza NATO biorącego udział w działaniach bojowych (jest to jedyny lek w indywidualnym pakiecie medycznym żołnierza).
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


A wiec podsumowując ostatnie strony tematu opium wychodzi najzdrowiej/najczyściej i ma wiele pozytywnych zastosowań.Oprócz fazy mamy działanie lecznicze dla osob z nowotworami oraz właśnie jak napisał @IvoPartisan dla żołnierzy.
Wielki plus dla opium. :psycho:
Rejestracja: 2018
  • 337 / 39 / 0


Chodzi o silne działanie przeciwbólowe tego środka, w medycynie i na wojnie (przy postrzałach) jest on niezastąpiony nawet dziś, kiedy medycyna wynalazła wiele silniejszych środków np. fentanyl.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


No jasne, ze chodzi o działanie przeciwbólowe - przecież żołnierze nie jada na wojnę ćpać. %-D

lol

Rejestracja: 2006
  • 2525 / 219 / 0


e no jak turecki chlop mowi to musi byc prawda xD

kurwa wiadomo, ze jak babcia w laosie wypije raz na miesiac herbate z 2 glowek maku na bol brzucha czy tam sraczke to nic jej sie nie stanie.

te teksty , ze naturalne to lepsze tez mozna ustawic w jednym rzedzie z teoriami tureckich chlopów %-D
Rejestracja: 2018
  • 337 / 39 / 0


Życie w zgodzie z naturą jest ostatnio bardzo modne, nie dotyczy to tylko sfery konsumpcji, rekreacji ale nawet przepisów- gdzie np. nasze katabasy stawiają prawo naturalne wyżej niż przepisy wymyślone przez człowieka :extasy:

lol

Rejestracja: 2006
  • 2525 / 219 / 0


Nie no masz racje, po prostu jak slysze jaka to natura jest super to mi trochę ręce opadają . A to ulubiony argument zwlaszcza w kręgach gimbopalaczy :liść: maryśki
Niech sobie jeden z drugi zeżrą wilczej jagody %-D

Czytalem, ze juz sa calkiem blisko, zeby zmodyfikowac zboze i pozyskiwac w ten sposob morfinę, nie zdziwię się jak w niedalekiej przyszlosci wymyslą jakies syntetyczne opio z zerowymi lub prawie zerowymi efektami ubocznymi :extasy:

miec taka morfine bez efektow ubocznych i tolerancji, byuoby niezle %-D
Posty: 114 Strona 9 z 12
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości