Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 68 • Strona 6 z 7
  • 2 / / 0
Hydromorfon w kapsułkach 8mg retard. w kapsułce małe kuleczki. Wysypałem z trzech tabletek tj. 24mg. Nie do rozkruszenia. Wiec łaknąłem popiłem gorąca czekolada godzina 18:50. Rano ok 10:00 wrzucone było we mnie 10mg Lorazepamu. Efektów chyba zero, może mnie odmuliło po lorku. Ktoś ma pomysły jak to dawkować, w jaki sposób zapodawać? W gre wchodzi tylko oral. Tolerują na Opio spadła do zera, bo jakieś dwa-trzy tygodnie temu 40mg oxy mnie robiło 80mg robiło mocno. Jedno razowy wrzut to był z tym Oxy. Po ilu ten hydro zaczyna działać, ile działa? Ktoś wie coś więcej na ten temat. Bo mam tego kupę, a nie chce ładować tego tez niewiadoma ile, bo w gruncie rzeczy nie wiem ile.
  • 469 / 39 / 0
Jak w grę wchodzi tylko oral, to odsprzedaj, bo nie zadziała. 10-30% przyswajalności i znikome wiązanie z białkami. To nie jest substancja do przyjmowania doustnego podobnie jak oksymorfon, tylko że on to nawet 5% przyswajalności nie ma. Hydrokodon, oksykodon - tak, Hydromorfon, oksymorfon - nie.
  • 212 / 4 / 0
W takim razie Cię zaskoczę. po przyjęciu ww dawki po 3h działanie było mocne. Trwało ok 4h po czy dorzuciłem w ten sam sposób te sama dawkę i działanie było aż za mocne. Więc nie jest to tak, ze oralnie nie zadziała. Przeogromna dawka euforii i noddowanie. Najbardziej porównałbym działanie do kompotu ale nie do końca, było coś majki i ta euforia. Specyficzne działanie, które uważam za najlepsze z Opio doświadczeń. Przed chwila wstałem i nadal czuje delikatna fazę oraz źrenice nadal szpilki.

ps. Fenomen to moje drugie konto, przez nieuwagę pisałem post właśnie z niego.
  • 7 / / 0
W jakich krajach oprócz Niemiec jest to dostępne jestem we Francji. Ciekawe czy można to dostac
  • 22 / 3 / 0
27 grudnia 2020lol15623 pisze:
W jakich krajach oprócz Niemiec jest to dostępne jestem we Francji. Ciekawe czy można to dostac
Hydromorfon jest dostępny pod następującymi nazwami handlowymi w danych krajach:

- Dilaudid (Canada, Stany Zjednoczone)
- Exalgo (Stany Zjednoczone)
- Jurnista (Szwajcaria)
- Pallodon (Szwajcaria)
- Palladone (Belgia)
- Sophidone LP (Francja)
  • 457 / 73 / 0
Zaciekawiło mnie to opio, idzie wyrwać to w PL na czarnym rynku? Czy raczej kołować to z Niemiec? I jakbyście to siłowo porównali między morfiną a brownem ogólnie sprowadzanie tego jest warte zachodu? I jaka cena za liścia +/- w PLN lub €
  • 538 / 62 / 0
ja mam dostep z usa 100 tabl 8mg Hydromorphone Hydrochloride. 8mg - 40mg majki w kabel. Rozpuszczalnosc 333mg/1ml. Tylko w insulinowke laduje 80mg i strzelam i jestem w niebie. Nawet ten jebany metadon przebija.
A na ulicy z czarnego rynku to leci mi po 700 za 10tabl xD bo Ameryczka i mlodzież bierze. Na programie 30zl za tabl jak ktos do CV chce.
This world makes us sick
Listen man, we are the night
Raise them now, bongs and knives

Biore: :pacman: :strzykawka: :papieros: :lsd: :wino: :ghb: :kreska: :nos: :hel:
  • 1872 / 436 / 0
Jak to się ma do działania DHC albo kodeiny ?? Podobne ? Lepsze/Gorsze ?? Załóżmy że tolerka na poziomie 700/800 dhc / kody

a może wgl to poziom oksykodonu bardziej jest ?

W końcu jeśli chodzi o recki jest na poziomie dhc i tramalu zas niżej od oksy czy majki powinien byc osiągalny dla zdeterminowanego osobnika.
  • 1069 / 237 / 0
hydromorfon nie jest dostępny w Polsce, więc determinacja może nie pomóc
  • 212 / 4 / 0
Moze ktos mi powiediec jak rozrobic hydromorfon (Hydromorphon-HCL Glenmark) On jest w kapsulkach, a w nich granulki. I jak to podac najlepiej, wolalbym ominac I.V ale czekam na pomoc i propozycje.
ODPOWIEDZ
Posty: 68 • Strona 6 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.