Hydromorfon

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 37 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2017
  • 1816 / 275 / 2


@zioloziolo hydromorfon to mokry sen opiowraków, bardzo chciałbym spróbować. Jedyna opcja to dark markety, ja z nich nie korzystam akurat, bo aż takiej potrzeby nie mam, ale jeśli miałbym trochę wolnego siana, zamówiłbym palladin czy inny dilaudid.

Druga opcja to znajomy Niemiec, który ma dostęp, ale raz czytałem że na zachodzie ciężko o bibuły na mocne opio, innym razem czytałem że nie jest źle i można coś wyrwać, no tak czy inaczej trzeba by mieć naprawdę dobrą podkładkę na mocny ból.
Rejestracja: 2016
  • 64 / 2 / 0


jak to pukać?

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Mogą pomóc w depresji, a nawet uwrażliwić na kwestie klimatyczne. Czy psychodeliki uratują świat?

MDMA przechodzi właśnie ostatnią fazę badań farmakologicznych w USA. Dotychczasowe wyniki pokazują, że dwukrotnie zwiększa skuteczność terapii osób ze stresem pourazowym - mówił w TOK FM Michał Lorenc, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".
Rejestracja: 2015
  • 295 / 13 / 0


Napisz cos wiecej jaki masz lek .tolerke masx jak mysle
Rejestracja: 2010
  • 9 / / 0


Panowie, ktoś tu napisał żeby rozpuścić w wodzie i walić płyn po nosie. Zastanawiam się czy nie można proszku z kapsułki odrazu w ten sposób zaaplikować? Kapsułki 1,3 mg, zero tolerki
Rejestracja: 2012
  • 259 / 9 / 0


musi być rozpuszczona w wodzie żeby uwolnić 'klepliwość' tabletek.
W USA są bardzo dziwnie robione te tabletki.
Rejestracja: 2010
  • 9 / / 0


ja mam niemieckie. no ale właśnie tak sie zastanawialem, w kapsulce jest taki granulat i on wyglada jakby sie w ogole nie rozpuszczal, musi uwalniac substancje do roztworu.
Rejestracja: 2017
  • 347 / 20 / 0


Mam kapsułki z granulkami w środku po 32mg w jednej. Jak ja to mam przerobić do IV? Z kwaskiem jak hel czy jak?
Posty: 37 Strona 4 z 4
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość