Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 3 z 7
  • 538 / 6 / 0
Ty chyba masz na myśli import docelowy bo inaczej to z zagranicy.
Kiedyś w676759838. Nie mogę się zalogować do tego konta
Spoiler:
  • 1009 / 200 / 2
Ostatnio obejrzałem sobie film "Drugstore Cowboy", akurat byłem czysty od opio jakiś czas i jak bohaterowie filmu grzali Dilaudid to aż się spociłem cały, byłem ugrzany na sucho, fajny film, polecam %-D
Uwaga! Użytkownik eth0 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 367 / 33 / 0
gdzieś w Europie jest możliwy do dostania?
  • 1360 / 176 / 0
Strone wcześniej Tracerek napisał, ze ma. Napisz do niego na priv i dowiedz się czy mieszka w Europie i będziesz miał odpowiedz.
mój mail: maykel855@gmail.com
  • 1009 / 200 / 2
Tracerek już nie odpisze, bo zmarł.
Uwaga! Użytkownik eth0 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 367 / 33 / 0
Niedawno ogarnolem hyrdomorphn i pow8em wam ze to gunw9 ma jeszcze wiekszy potrncjal kurewski niż foxxy oxxy swag
  • 1360 / 176 / 0
Napisalas rzeczywiście super relacje z przyjęcia hydromorfonu, gratuluje.

Co do takich lekow jak oksykodon, petydyna, hydrokodon czy hydromorfon obowiazuja takie same recepty jak w przypadku wszystkich innych lekow jeśli chodzi o USA? Czytalem artykul w którym pisano o dentystach przepisujących opioidowe leki przeciwbólowe młodzieży, której wyrywane były osemki, czyli tzw. "żeby madrosci". Ja wszystkie 4 osemki usunalem i zero bolu po ustaniu znieczulenia a tam dostają recepty na silne opio od dentysty po rwaniu zeba? Fajnie maja :-) . Ostatnio siodemke musialem tez wyrwac to jak się cofnalem żeby mi wypisal receptę na tramadol to powiedział, ze nie pisza na takie leki, jedynie na antybiotyki. Mowie: Pamie, najmniejsze opakowanie, na 100% może być, jak na 100% lekarz pisze to ma w dupie przecież. A on, ze nie, ze ich policja sprawdza :-) . Tramadolu w sumie miałem wtedy i mam dalej od chuja, ale ciekaw byłem czy wypisze.
mój mail: maykel855@gmail.com
  • 837 / 78 / 0
Hydromorfon jest na dm z wysyłką z Niemiec. Wydaje mi się, że jest przeznaczony do podania oralnego tylko drogie to. Są jeszcze diluadidy z ameryki.
Who Jah bless, let no man curse
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
  • 632 / 60 / 0
W Holandii jest palladon poluje tu na niego ale ciężko
  • 1053 / 71 / 0
Ktoś może coś napisać o działaniu tego? Porównać do oksykodonu np.?
Uwaga! Użytkownik zioloziolo jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 3 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.