Holandia - gdzie co i jak - plan podróży

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3047 / 175 / 0

Grzyby nie, trufle tak. Reszta ktora wymieniles tez legalna. W smartshopach.
  • 179 / 7 / 0

A jak tam stoi HBWR? I najważniejsze czy są tam sklepy stacjonarne?

Naukowcy ostrzegają kobiety: odstawcie alkohol w ciąży. Nie niszczcie dzieciom życia!

Dokładnie 9 września o godzinie 9:09 na całym świecie przypomina się o zagrożeniach wynikających ze spożywania alkoholu w czasie ciąży. Wiedza o Płodowym Zespole Alkoholowym (FAS), a zwłaszcza o jego rozpowszechnieniu, jest wciąż bardzo mizerna.
  • 3047 / 175 / 0

http://www.zamnesia.nl/
Obczaj sobie
Wiekszosc smartshopow ma identyczna oferte jesli chodzi o ziola, nasiona LSA, trufle.
Sa sklepy stacjonarne, w takim Amsterdamie czy Rotterdamie znajdziesz kilka coffee/smart/headshopow, w mniejszych miejscowosciach moze byc trudno ze smartami i headami, ale jeden czy tam dwa coffee prawie zawsze sa.
  • 1 / / 0

Witam wszystkich. Wiecie może czy w mieście Nijmegen lub Venlo można dostać, w kofiku na przykład, jakieś grzyby, DMT, szałwie?
  • 6 / / 0

Hejka, ktoś coś wie o mefku w Amsterdamie? Jak to wygląda na dzień dzisiejszy
  • 727 / 121 / 0

3mmc ta, legalne
mefa nie ma, nawet mi się o uszy nie obil
  • 5 / / 0

15 września 2015bumquist pisze:
Witam wszystkich. Wiecie może czy w mieście Nijmegen lub Venlo można dostać, w kofiku na przykład, jakieś grzyby, DMT, szałwie?
W kofie nie dostaniesz żadnych grzybów. W Venlo obok jednego kofika masz smartshop i tam już możesz dostać coś innego niż mj.
  • 104 / 13 / 0

Z tego co wiem to w Venlo nie ma już żadnych smartshopów, ale w Nijmegen jest kilka, tak jak i w Venray, Roermond ;-)
  • 1 / / 0

:strzykawka: Właśnie jadę do Hagi. Jak tu z wypisywaniem recept na benzo i co najważniejsze, jak zdobyć majke? Bo na helu z pewnością mi nie zależy :trucizna: a :liść: :tabletki: to wiadomo gdzie znajdę.

przeniosłem do właściwego tematu zbiorczego. DexPL
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata