Halucynacje po stymulatach/euforiantach

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 60 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2017
  • 1970 / 301 / 0

12 maja 2018virr pisze:
12 maja 2018czynastolatek pisze:
Da się jakoś zapobiec / zmniejszyć halucynacjom węchu (zgnilizna) po podniesieniu noradrenaliny?
A skąd pewność, że to po podniesieniu noradrenaliny ??? Sam sugerujesz mi inne możliwosci :
12 maja 2018czynastolatek pisze:
Mam to nawet po puszce energetyka (ale nie zawsze).
Co dziwne te haluny potrafią wystąpić następnego dnia (szczególnie przy yerbie pitej powoli cały dzień).
- tu nie ma widzianego przez Ciebie związku przyczynowego ! Zwróć uwagę, że :
12 maja 2018OdwiertKorzenny pisze:
Po srogim przećpaniu (...) Przedmioty żyją, ruszają się, coś pierdolą.. obraz się cofa/przybliża, sufit się wali na łeb to straszne :wall:
więc to haluny słuchowe i vizualne (jak w chorobach psychicznych ... ) . Nie słyszałem zaś o węchowych, ani od dragozjadów :cool: , ani psycholi ... O węchowych czytałem tylko, ale one towazyszyły zmianom w mózgu. Greshwin przed śmiercią na raka tego organu czuł zapach palonej gumy ... Nie twierdzę, że masz raka, ale serio piszę, bo to dziiiiiiiiwne !!!
Jakie dziwne, nigdy się nie przećpałeś ?
Jak tak to dobrze :D


A jeszcze gorzej, jak się eufo z benzosami i alkiem połączy.. wtedy to się dantejskie sceny dzieją-NIEBEZPIECZNE I SZKODLIWE :emo: :wall:
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 0

Żadko używam, zaś po dobrym MDMA obraz się pogłębia, tak jakby "wykrzywiał", kolory rażą po oczach. Po fecie również jedynie mocniejsze kolory.
Unikam stymulantów ogólnie, ale od czasu do czasu jak jest dobre koło to nie pogardzę.

Obawiam się też hppd czy jak to się zwało- trwałe zmiany w mózgu wiążące się z jakimiś powidokami itp.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Ponad 350 paczek z dopalaczami, narkotykami i nielegalnymi lekami...

...czyli skutki kontroli przesyłek kurierskich i poczty na Pomorzu.
Rejestracja: 2018
  • 16 / / 0

Zdarzało się po MDMA ( w krysztale), głównie w mixach z dużymi ilościami alkocholu, bądź zbaku- kiedyś miałem sytuacje że leżąc wśród znajomych w namiocie po dużej ilosci emulca i łychy odkleiłem się nieco i przeniosłem się w inne miejsce i zobaczyłem tam swojego tatę w drzwiach swojego domu, to było takie realne.. powiedziałem coś do niego i nagle trach.. jestem spowrotem w namiocie i wszycy znajomi wlampieni we mnie w szoku z otwarymi ustami po tym co powiedziałem, było to troche posrane, nie polecm za dużo molly w krysztale lub mieszania z alko czy dużą ilością weedu, bo sie można poodklejać( byłem swiadkiem wielu takich pojebanych akcji ze znajomymi którzy pier*olili dziwne rzeczy...
Rejestracja: 2018
  • 12 / / 0

Przedawkowanie kryształu emki i srogie haluny. Siedziałam w takim jakby półśnie, coś mi się wydawało, że jestem w innym miejscu. Widziałam koleżankę, która okazała się być lampą. Następnie nagiego faceta klęczącego, jakiegoś bladego i wychudzonego. Okazał się być fartuchem. Po prostu widziałam ich kątem oka, a gdy odwróciłam głowę, to nikogo nie było.
W toalecie natomiast ściany były różowe, w pralce jakaś kobieta zbierała krople wody. Wychodząc do pokoju, przed drzwiami ujrzałam faceta z długimi włosami. Przerażona wyciągnęłam do niego rękę i momentalnie się rozpłynął. A na ścianie ujrzałam fraktale i obraz falował.
Suma Summarum, jest to ciekawe uczucie, ale lepiej nie brać tego za dużo ;D
Rejestracja: 2018
  • 2435 / 538 / 155

Myślę, że haluny to bardziej albo po przedawkowaniu albo przy predyspozycjach. Podobnie psychoza amfetaminowa częściej występuje u podatnych osób (chociażby schizofrenia/ psychozy w rodzinie). Ja w ciągach na stimach póki trzymałam się sporych dawek neuroleptyków, nie doświadczyłam żadnych halunów, ale bez neuro już potrafiłam mieć nawroty psychozy. Z tym, że były to głównie urojenia (np. ksobne). Omamy były po dłuższym okresie ze stimami zamiast snu.
Rejestracja: 2010
  • 4518 / 733 / 25

Ja też nie miałem nigdy.
Mocna psychika.
Rejestracja: 2010
  • 3038 / 109 / 0

@london5 A próbowałeś 100mg a-PVP i.v.?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2010
  • 4518 / 733 / 25

Waliłem.
Ale to się nie liczy.
Miałem na myśli, nigdy tak długo nie ćpałem stimów, żeby mieć haluny.
Rejestracja: 2019
  • 43 / 14 / 0

Raz po ciagu na amfie i alko chcialem isc spac, wiec zarzucilem 2 estazolamy. Lezalem jakis czas, wstalem i zobaczylem ze kazdy przedmiot dookola rusza sie kilka cm w prawo i lewo. Lazilem po chacie i dotykalem roznych rzeczy, bo nie wierzylem, ze to jest takie rzeczywiste.
Zarzucilem jeszcze kilka estazolamow, bo chcialem juz isc spac. Lezac, po jakims czasie uslyszalem nade mna wiele glosow. W moim pokoju bylo pelno ludzi, ktorzy wygladali jak duchy i gadali miedzy soba. Przeszedlem do kuchni i tam to samo. W calej chacie pelno postaci glosno gadajacych miedzy soba. Dlugo prosilem je, zeby opuscily moj kwadrat, bo chce juz spac.
True story.
Rejestracja: 2018
  • 74 / 10 / 0

czasami na zwale po amfetaminie mam OEVY. również po dużych ilościach MDMA też to mi się pojawia
Posty: 60 Strona 6 z 6
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość