Halucynacje po stymulatach/euforiantach

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1662 / 176 / 0

2-DPMP

Rano ok. 10 jednorazowa dawka około 4mg. Później 4 nad ranem zaczyna się coś dziwnego. Nagle jebudu, wzrok HD i widzę jak coś próbuje się wydostać z torby, która leżała sobie w pokoju. :moody: Kilka mrugnięć i przestała się ruszać. Akurat szedłem do wyra, kładę się, zmieniam bok, patrzę przez drzwi i widzę drzwi do drugiego pokoju. ŁAPA Z PISTOLETEM - KTOŚ WYSTAWIA MI RĘKĘ Z GIWERĄ Z DRUGIEGO POKOJU 8-( 8-( 8-(

Mrug, mrug, mrug, hahahaha. Toć to klamka i belka oddzielająca szyby, a nie żadna broń czy ręka. Chwilę później zasnąłem.

W ogóle to całe 2-DPMP jest do dupy. Niech się nikt nie da oszukać czasem działania i info że silniejsze to 12098312903091x od koksu. %-D Gówno jakiego mało
  • 54 / / 0

artur019 pisze:
W ogóle to całe 2-dpmp jest do dupy. Niech się nikt nie da oszukać czasem działania i info że silniejsze to 12098312903091x od koksu. %-D Gówno jakiego mało
Na jakimś zagranicznym forum słyszałem, że po 2-dpmp (najpewniej, głowy nie dam), w przypadku przedawkowania prowadzi do takich akcji. Zaburzenia widzenia, jakieś falowanie obrazu itp:. Od znajomego też słyszałem dość niepochlebne opinie.

Oczywiście MDA daje jakieś psychodeliczne elementy widzenia, wizuale i hd, ale wydaje mi się, że to już sprawa samego działania substancji, która z natury daje takie efekty. Chyba, nie ma co opisywać halunów, po tego typu stymulantach, bo to po prostu naturalna kolej rzeczy

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Sejm wymierza cios w dopalacze

Parlament ma przyjąć "nowatorskie" przepisy, w zamierzeniu eliminujące sklepy z substancjami psychoaktywnymi z ulic polskich miast.
  • 1 / / 0

3MMC
Po dwoch dniach nieprzespanych ( wciaz uzywajac 3mmc ) mozna doswiadczyc halucynacji ( sniffem oraz oralem ) w postaci oev'ow, laserow, robactwa, plaszczyzn ktore przybieraja ksztalty trojwymiarowe, omamow sluchowych, omamow w postaci uczucia jakby cos po nas chodzilo lub nas kąsało ( owady ). Dzialanie sniffem to speed, euforia, milosc do swiata, slowotok, natomiast dzialanie oralne... Coz, ja nazywam ten stan glebokim chillem, towarzyszy mu problem z koncentracja wzroku, idąc uczucie lekkiego oduzenia alkoholem.
P.S.
Halucynacje moga powiekszyc sie ( np: pojawiajace sie postacie ludzi ) w miare dorzucania do pieca.
Pozdrawiam
  • 845 / 57 / 0

Tak bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wątek!
Mam po beta-ketonach (tych serotoninowych, mefedron, brefedron) wizuale jak po jakimś psychodeliku (Mówimy o podaniu dożylnym). Fraktale, kwiatki, kolorki, full serwis. Jak chcę dorzucić mefa to mam konkretny problem, żeby sobie strzelić, bo na rękach mi się mnożą różnokolorowe zawijasy i muszę lecieć z macanki. Ale w sumie to jest rzecz, którą najbardziej w tym lubię :)
Tak, czy siak, nigdy nie spotkałam kogoś, kto po beta-ketonach miałby tak mocne wizuale.
  • 63 / / 0

Po stimsach owszem, małe- niezidentyfikowane obiekty :D
Polecam stanąć przed lustrem w korytarzu, zapalać/gasić światło i obserwować źrenice :D
1zł/10gr

Tak nisko cenisz swoje cenne organy wzrokowe %-D ? pill
Nie każdy ma tak bogate zewnętrze jak Ty :heart:
  • 845 / 57 / 0

Wolę położyć się na łóżku w bardzo małym świetle trzymać nad sobą lusterko i patrzeć się na swoją twarz. Rozmywa się i wyostrza, "oddycha", no i jest wzorzysta. Ja coś mam z tym patrzeniem na swoją mordę, jak jestem naćpana. Ogólnie na swoje ciało.
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

ostatnio w szpitalu lampa nade mna zamieniala sie w male ludziki, ktore spiewaly, ze chca mnie zabic

pytam sie pielegniarki, czy ona pracuje dla reptilianow i chce mnie zabic, a w kroplowce jest trucizna, a ona do mnie, ze przezyje, bo smieci wyrzucaja dopiero po poludniu i nie bedzie mial kto mnie odebrac hahaha

a bylem prawie trzezwy, tylko jakiegos stimsa sie najadlem - podobno feta
  • 204 / / 0

Ja ostatnio po polaczeniu alfa-PVP + diclazepam mialem naprawde grubo. Siedzialem w pokoju (sam) i czulem ze nie do konca jestem sam. Widzialem tylko szybko poruszajace sie cienie niektore byly male jak ptaki i potrafily latac a duze mialy po 2m i podnosily mi drzwi na przedpokoju. Ostatnio biore alfe srednio 2x tyg. i ta schiza z cieniami robi sie coraz ciekawsza juz w dzien widze konkretne zarysy poki co za szyba. A najbardziej przerazilo mnie to ze niektore te twarze do zludzenia przypominaly twarze moich bliskich np. mojej matki i wiekszosc z nich byla zaplakana i smutna tylko 1 gosc wpatrywal sie nieruchomo w jakis punkt i jego wyraz twarzy byl przyjemny ale bo sie rozpisalem (pisze na diclu) tak czy siak chcialbym wiedziec czy ktos z was miewal podobne rzeczy tylko cienie czy sylwetki ludzi czasem sa tak blisko ze czlowiek zaczyna wpadac w panike. Dodam ze po niczym innym nie doswiadczylem tak silnych oevow only for alfa that many things to look chwilami to az za duzo widze i po pewnym czasie zaczynam czuc sie przerazony
Użytkownik nieaktywny
  • 868 / 10 / 0

osoba z mojej rodziny tak miala i zdiagnozowano u niej schizofrenie

tylko ze ta osoba nigdy nie cpala
  • 204 / / 0

Ja rowniez mam shize w papierach i byc moze dlatego jestem tak podatny na wszelkiego typu wkrętki wzrokowe czy wizualne
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata