Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Siema, opowiem swój przypadek - może komuś się przyda... (Oby nie) %-D Tydzień temu poniósł mnie melanż z alkoholem, walczyłem z szybą w drzwiach no i skończyło się to pobytem w szpitalu na chirurgii plastycznej z rozciętym ścięgnem dłoni, uszkodzonym nerwem grzbietu kciuka oraz z rozciętą tętnicą prawego przedramienia. XDXDXD

Idąc do sedna mija dziś równy tydzień od zdarzenia i mimo wielu obaw zastosowałem ok. 300mg donosowo po 3tyg detoxie z lekką tolerancją i.... Czekam czekam... JEB PIERDOLNIĘCIE a efektów ubocznych brak, mimo naprawde wielu obaw czuje się super, rana wygląda dobrze no więc wszystko w porządku, nic nie boli, nic mnie nie niepokoji. Czeka mnie reszta nocy i dnia więc będę pisał dalej jeśli się coś zmieni. Pozdrawiam i nie róbcie tego samego bo to głupie jak chuj ale działa XD :nos: :ojeju:
Nie potrafie rzucić ćpania, bo to ono rzuca mną. :kreska: :nos:
  • 31 / / 0
Skrajnie nie odpowiedzialne. Od zwiększonego ciśnienia zrastające rany mogły się otworzyć.
Już nie mówiąc o tym że kiedy coś ci się goi powinno się odpoczywać i regenerować organizm
No ale dobra, przynajmniej od razu ostrzegasz że jesteś głupi i że nie należy tego powtarzać, miejmy nadzieje że każdy posłucha:)
  • 2388 / 279 / 0
Sam męczę się od 3lat z bardzo głębokimi ranami klatki piersiowej i uwierz najdrobniejsze " pierdoly " mają wpływ na gojenie się. Oczywiście jeśli jesteś w pełni zdrowy i ten wypadek to jednorazowa " akcja " to powinno się wygoić w ciagu paru tyg Max miesiąca dwóch zalezy od rozmiaru i głębokości rany . Natomiast jeśli jesteś chory a co gorsze jeśli choroba utrudnia gojenie rany ( w moim przypadku tak jest ) to już jest w huj ciężko.. napisz coś więcej
  • 2 / / 0
[ external image ]
Siemano , da się tu wstawić zdjęcia z aparatu i pomoc w tym temacie ?
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.