Gdzie na wakacje by nie zabrakło speeda?

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 16 / 1 / 0

Zamarzyły mi się wakacje, pod uwagę biorę Grecję, Maroko, Albanię, Cypr, Hiszpanię i Bułgarię.
Dotrzeć zamierzam tam samolotem więc wzięcie ze sobą wyprawki odpada. Nie chcę by wymarzony urlop skończył się szybciej niż zaczął. Stąd pytanie, dokąd by na 100% zaraz po zameldowaniu znaleźć włada lub coco? I gdzie szukać? Podejrzewam, że opiekun wycieczki raczej nie pomoże :zombie: Dodatkowym atutem była by dostępność MDMA na plażowych baletach :mniam:
  • 6350 / 551 / 0

Hiszpania !
Coco jest w chuj i to podobno dobrej jakosci.
Z wladkiem się nie spotkałem, wszędzie koks.Szukaj w parkach albo klubach w nocnych godzinach, pytaj się głownie młodych, tylko pamiętaj ze w ES mało kto gada po angielsku ( maja taka mentalność, ze jak chcesz nawiązać kontakt to tylko español ).
Przetłumacz sobie podstawowe zwroty które pomogą Ci ogarnąć towar.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

"Skandal" w Warszawie. Miasto współfinansuje projekt, który "budzi ogromne kontrowersje"

...czyli autor portalu stefczyk.info wielce zaskoczony ideą redukcji szkód :)
  • 1736 / 131 / 0

Formuła 1, Grand Prix Austrii, Red Bull Ring, 28-30 czerwca.
  • 13 / / 0

Hiszpania - białko tanio i łatwo kupić .
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata