GBL - wasze dawkowanie

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0

1. Ile najwięcej wypiliście jednorazowo bez zaśnięcia? U mnie to było 3ml
2. Ile najwięcej w przeciągu pół h? U mnie 3ml i po 5 min. 1,5ml razem 4,5ml. 2 godz. Później rzygałem :)
  • 545 / 3 / 0

o ile pamiętam 6g GHB co dałoby ok. 3,75 ml GBL; straciłem przytomność kilka razy ale na 5-10 min. i zaraz pobudka i tak w kółko

GBLa na raz max. 3ml ale potem dolewka 1-1,5ml, z tym że po ok. 1h nie 30min. efekt przeważnie j.w.

nic ciekawego. jak nie działa 2,5ml to lepiej nie dolewać tylko zrobić przerwę.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?
  • 2744 / 25 / 0

4ml w kilka min, bo walilem to na 3 razy rozcienczane woda z domorobnym sokiem, na after po benzie, byleby zasnac. Ponad godzine gralem jeszcze w karty, w koncu na sile polozylem sie spac i na 1,5h zasnalem niespokojnym snem, ale gdybym tego nie wymusil obyloby sie bez snu.
  • 776 / 2 / 0

1. 3ml
2. 2.5ml + 2.5ml po jakichś 25 minutach, razem 5ml. Wszystko było w porządku (pewnie dzięki mojej ówczesnej tolerancji).
  • 2941 / 281 / 0

1. 3,5ml
2. 2 ml i po jakichś 20 minutach 2,5ml "bo słabo kopało". Minutę po wypiciu drugiej dawki pierwsza postanowiła się wreszcie załadować i już wtedy wiedziałem, że będzie za dużo. Specjalnych problemów nie było ale siedząc przy komputerze momentami opuszczałem głowę na kilka minut, zamykałem oczy i nie kontaktowałem
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

Najwięcej to jakieś 6ml na sen, ale to było po stymulantach.
Największą dawką spowodowaną wzrostem tolerancji, używaną na codzień była 2.2ml. Najpierw trzymałem się magicznej 1,2ml, jednak po pewnym czasie i wzroście tolerancji dawka podskoczyła o mililitr.
  • 168 / 1 / 0

nie ja, ale znajomy. 5ml + polowka mefa. Poszedl spac ofc.
  • 1099 / 24 / 0

Ja też znam podobny przypadek gdzie koleś wrzuca 3ml + 3ml po pół godzinie ( osobnik dobrze zaznajomiony z gblem, możliwa jakaś tam tolerancja) i do tego wciąga 0,5g całkiem dobrej fety.

Wyłączał się i włączał leżąc na podłodze i waląc co chwila głową o podłogę, przykry widok..
  • 729 / 3 / 0

Ciekawe co się tam w neuronach dzieje u tych panów :) Stymulant i przepotężny depresant. Smacznego!
  • 630 / 1 / 0

A co się ma dziać? Jeśli używają obu substancji w normalnych dawkach nic się nie powinno stać... Tyle że z reguły jest tak, że przy mieszaniu depresantów(GBL, benzo, alkohol) ze stymulantami bierze się obu substancji więcej. Depresant powoduje, że czujemy się mniej naspidowani, a spid powoduje, że słabo czujemy depresanta, przez co często i tego i tego bierze się o wiele więcej - a to już JEST niebezpieczne.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata