Gbl przy przedawkowaniu stymulantów

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 166 / / 0

Czy GBL może pomóc podczas przedawkowania stymulantów? [np beta-ketonów]
Użytkownik zbanowany
  • 845 / 5 / 0

Kilka razy polaczenie GBL z beta-ketonami u mnie bardzo zle sie skonczylo, wiec ja bym bardzo uwazal na takie eksperymenty.

Tak to na mnie czasem dzialalo, ale pewnie to nei jest zadna regula.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

GIS ostrzega rodziców przed e-papierosem. W USA wybuchła już epidemia uzależnień (+ wywiad)

Główny inspektor sanitarny ostrzega rodziców przed elektronicznymi papierosami, które wchodzą do szkół.
  • 166 / / 0

mi pomagał, uspokajał, obniżał ciśnienie i tętno
  • 124 / / 0

Teoretycznie działając na receptor GABA B powinien uspokajać i spowalniać przekaznictwo synaptyczne, jednak u mnie kiedyś wystąpiła reakcja paradoksalna po GBL. Serce zaczęło mocno i szybko walić. Zastanawiałem się nad tym i wpadłem na taki pomysł że GBL podobnie jak alkohol może zwiększać pobudliwość układu bodzco przewodzącego w sercu, ale toi tylko gdybanie. Ktoś miał podobnie ?
Użytkownik zbanowany
  • 845 / 5 / 0

kiedyś wystąpiła reakcja paradoksalna po GBL. Serce zaczęło mocno i szybko walić
Identycznie + plus inne jeszcze bardziej hardkorowe rzeczy. Ogolnie bylo bardzo niemilo, do utraty przytomnosci niewiele brakowalo ( tak mi sie wydaje).

Co ciekawe z teorii i opisow taki miks powinien raczej dobrze zadzialac.

Ale moje doswiadczenie jest inne.
  • 166 / / 0

Wypróbowałem po wkręceniu dziwnych mało przyjemnych faz po 4-MEC. Efektem było ich ograniczenie ale też naprawdę mocno dziwne zachowywanie się %-D Myślę, że dawka usypiająca 3-5ml by lepiej zdała test.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata