GBL - kontrola na lotnisku

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 62 / 1 / 0

no nie wiem...mi ostatnio kazali sprobowac krople do oczy visin...
wsadzili to do jakiejs wirowki...ktora ta butelke mieszala , przeswietlala i potem kazali mi to sprobowac...
na szczescie to byly krople... moglbym sie troche skrzywic po GBL:)
  • 3831 / 140 / 13

Ale GBL nie jest zakazany - można to normalnie wozić aeroplanami...

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Coraz mniej zatruć dopalaczami. Trują się jednak coraz starsze osoby

"Rekordzista sprzed kilku miesięcy zmarł w wieku 57 lat. Granice wiekowe bardzo mocno rozciągają się."
Użytkownik nieaktywny
  • 62 / 1 / 0

w norwegii nielegalny, w szwecji legalny
  • 50 / / 0

Ja przewiozlem w buteleczce (a raczej kilku) po zmywaczu do paznokci. Najmniej przypalowa opcja, konsystencja i zapach podobne, no i raczej nikt na lotnisku nie będzie kazał tego próbować %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 62 / 1 / 0

wszystko spoko....tylko po co kolesiowi zmywacz do paznokci?
no chyba, ze jest ...cieply koles:)
  • 91 / 1 / 0

Ale kogo to interesuje? ;)
  • 50 / / 0

No wiec masz wybór, albo udajesz kochającego inaczej, albo bierzesz ze sobą kobietę jako alibi %-D
  • 2456 / 11 / 0

A będą cię pytać? Powiesz że to dobry odplamiacz do ubrań jak się upierdolą a na wyjeździe nie będziesz miał za bardzo dostępu do pralki

Pomocny White_Power

mikeoslo pisze:
no nie wiem...mi ostatnio kazali sprobowac krople do oczy visin...
wsadzili to do jakiejs wirowki...ktora ta butelke mieszala , przeswietlala i potem kazali mi to sprobowac...
na szczescie to byly krople... moglbym sie troche skrzywic po gbl:)
Z tego co wiem taki proceder jest nielegalny. Było powiedzieć że nie ma takiej potrzeby teraz stosować i będzie na potem jak by szczekali to po przełożonego
  • 19 / / 0

ale przecież krople do oczu nie sa do picia :) niech sami skosztują może dostana gieblowego przypala
  • 163 / 2 / 0

Specjalnie założyłem konto by podzielić sie ciekawą historia co do lotniska. W lipcu tego roku leciałem z Gdańska do Brukseli. Wracając w droge powrotną miałem zapakowane 2 butelki "Pure-Cleaner", które w przeswietleniu bagażu głównego zostały dostrzeżone. Zapytany co to jest i czy powinienem wpisać to do Deklaracji pokładowej odpowiedziałem "Pure-Cleaner czego głównym składnikiem jest y -GBL". Strażnik zanotował, usmiechnął sie i bez żadnego problemu odebrałem bagaż w Polsce.

Pozdrawiam.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata