Fu-F; Furanyl-Fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 10 / / 0

dostępne w postaci proszku 1g, jak to stosować i dawkować (doświadczenie mam duże ale nie chce krzywdy zrobić) palić wciągać ?
  • 1859 / 195 / 1

Sypać kreski setki.
A tak na serio to zrób rozcierke albo maczanke

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Narkotyki z tabletek na katar, dostępnych bez recepty w każdej aptece. Tropy prowadzą do polityki

Dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl i Superwizjera TVN ujawniają kulisy międzynarodowego narkotykowego biznesu na wielką skalę.
  • 253 / 7 / 0

Jeśli chodzi o wciąganie fentów, to można ale... Ja kiedy zaczynałem tak robić miałem już ogromną tolerancję na U-47700. Do nosa szło najmniejsze widoczne gołym okiem ziarenko (zaczęło się konkretnie od MAF) i taka ilość leczyła skręta. Przed detoksem doszedłem do kilku minimalnych ziarenek lub jednego większego. Detoks po tym naprawdę zapada w pamięć.

Teraz jako użytkownik sportowy tramadolu i majki, myślę, że taka sama ilość jak wtedy by mnie najpewniej zabiła. Z perspektywy czasu ciąg na U-47 i fentach był głupotą (nieplanowany oczywiście, bo miało być tylko na sportowo, a obudziłem się po kilku tygodniach, że właściwie nie taki był plan, a odstawić już tak łatwo się nie da), bo można się dobrze bawić słabszymi rzeczami i przy dużej sile woli jest szansa to utrzymać w ryzach. Fenty to już inna liga i chyba mają sens jedynie jako przesiadka z czegoś słabszego kiedy dawki np. hery stają się kosmiczne. Jakby się znalazł taki zawodnik co jest w stanie na tym nie popłynąć, to kłaniam się w pas, bo ja różne rzeczy przerobiłem i uważam, że dobrze nad sobą panuję, ale wiem już, że z tym nie mam najmniejszych szans.
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 142 uczestników Wejdź na czata