Fu-F; Furanyl-Fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 10 / / 0

dostępne w postaci proszku 1g, jak to stosować i dawkować (doświadczenie mam duże ale nie chce krzywdy zrobić) palić wciągać ?
  • 2001 / 236 / 1

Sypać kreski setki.
A tak na serio to zrób rozcierke albo maczanke

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Nie wiedział, że w Polsce marihuana jest nielegalna

Dzielnicowy z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, pełniąc służbę ze strażnikiem miejskim, zatrzymał obywatela Białorusi. 26-latek oświadczył dzielnicowemu, że nie wiedział, że w Polsce jest to środek zabroniony.
  • 363 / 62 / 0

Jeśli chodzi o wciąganie fentów, to można ale... Ja kiedy zaczynałem tak robić miałem już ogromną tolerancję na U-47700. Do nosa szło najmniejsze widoczne gołym okiem ziarenko (zaczęło się konkretnie od MAF) i taka ilość leczyła skręta. Przed detoksem doszedłem do kilku minimalnych ziarenek lub jednego większego. Detoks po tym naprawdę zapada w pamięć.

Teraz jako użytkownik sportowy tramadolu i majki, myślę, że taka sama ilość jak wtedy by mnie najpewniej zabiła. Z perspektywy czasu ciąg na U-47 i fentach był głupotą (nieplanowany oczywiście, bo miało być tylko na sportowo, a obudziłem się po kilku tygodniach, że właściwie nie taki był plan, a odstawić już tak łatwo się nie da), bo można się dobrze bawić słabszymi rzeczami i przy dużej sile woli jest szansa to utrzymać w ryzach. Fenty to już inna liga i chyba mają sens jedynie jako przesiadka z czegoś słabszego kiedy dawki np. hery stają się kosmiczne. Jakby się znalazł taki zawodnik co jest w stanie na tym nie popłynąć, to kłaniam się w pas, bo ja różne rzeczy przerobiłem i uważam, że dobrze nad sobą panuję, ale wiem już, że z tym nie mam najmniejszych szans.
  • 181 / 48 / 0

Witam
Czy ktoś z Was ma doświadczenia używając Fu-F'a z testami narkotykowymi dostępnymi standardowo w aptece?
Czy branie w pełni syntetycznego opioidu wykaże obecność opiatowych metabolitów?
Podzielcie się proszę jakimiś sensownymi spostrzeżeniami lub doświadczeniem.
Pozdrawiam serdecznie
  • 2435 / 540 / 155

@peakyblinder94, nie, standardowy test na opiaty (wykrywa tylko morfinę i jej pochodne, np. heroinę czy kodeinę; czasem jeszcze jakieś półsyntetyki - np. oksykodon) nie pokaże FuF-a, musiałby być wykonany test specjalnie pod kątem fentanyli.

P.S: FuF-a obecnie właściwie już nie ma; jedynie jego analogi.
  • 5 / 3 / 0

Fuf to strasznie kiepska zabawka bo można jakieś lżejsze opis brać latami a jest ktoś sobie wstanie wyobrazić ładowanie Fufa przez 4 lata. Piszę cztery bo od tyłu jestem w ciągu na kodeinie/Tramalu/DHC/PST/makiwarze a jedyne 3 poważne skręty jakie miałem to po miniciągach na Fuf. Zawsze byłem na tyle ogarnięty by zadbać o swój nałóg na dzień następny, następny itd. a po tym gównie łeb zjebany i wszystko dosłownie wszystko olane tylko jeszcze buszek. W sumie takie przyjemne to nie było jak obuchem w łeb i na wyro. Jeszcze początki dawały jako taką euforię a potem efekt sufitowy i pogoń za frajdą a było tylko coraz większe rozjebanie.
  • 3 / 1 / 0

witam , ja po maczance z fu-f 1:50 po 2 wypalonych gramach przestałem oddychać 2x wylądowałem w szpitalu szczęście że był ktoś obok i zauważył co się dzieje ,napewno nie polecam początkującym opiatowcą tej substancji
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata