4-FMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 193 / 33 / 0

[mention]pandimen[/mention]
Oba leki blokują wychwyt zwrotny serotoniny, więc praktycznie całkowicie blokują działanie releaserów serotoniny takich jak 4FMA czy MDMA. Mogłeś jedynie poczuć dość słabe działanie adrenaliny i dopaminy.
  • 98 / 4 / 0

Wczoraj zaczynajac o ~14 a konczac o 3 rano dzisiejszego dnia zarzucilem okolo 500-600mg 4-FMA.
Jakas godzinke temu zrobilem sobie male sniadanko i wrocilem do lozka. Po paru minutach zauwazylem ze zostawilem wode na biurku.

I tutaj sytuacja ktora mnie calkowicie zaskoczyla, a mianowicie - Wstaje i momentalnie zaczelo mi sie troche krecic w glowie, podnioslem butelke i... Zemdlalem.
Obudzilem sie po jakims czasie poobijany, a woda byla rozlana po calym pokoju. :nuts:
Uwazajcie na siebie.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Narkomania to gehenna, której nie życzę nawet wrogowi

Kajetan ma dopiero 17 lat, a przeszedł w swoim życiu prawdziwe piekło uzależnienia. Narkotyki miały być jego receptą na problemy, a stały się ich głównym źródłem. Po czterech latach sięgania dna, odbił się od niego i podjął walkę o swoje życie w ośrodku.
  • 989 / 40 / 0

Vapo oral czy iv?
  • 119 / 12 / 0

Padaczka, ale droga podania interesująca.

Sero w dużej dawce daje zerwany film, ale podobno da się ostry delete..
  • 98 / 4 / 0

~150-200mg oral, reszta sniff.
Padaczka? 8-(
  • 58 / 4 / 0

Niby substancja raczej nie wywalajaca z butow jednak uważacje z miksami z tą substancją!! Dawka okolo 170 mg 4fma + 100 mg MDMA - dała konkretne wizuale i halucynacje. Fraktale pojawiały się i nagle znikały, rozmazany obraz latal jak pojebany, plus bardzo realne haluny z ludźmi. Totalny odlot jak po psajko.
  • 989 / 40 / 0

Ile po 4cmc itp. odczekać przed 4fma? Bo wziąłem na drugi dzień i nie było jakiegoś rozpierdolu.
  • 5 / / 0

Żeby 4-FMA zadziałało naprawdę konkretnie najlepiej zrobić sobie 2 tyg przerwy od wszystkiego.
  • 160 / 4 / 0

Wy się dziwicie, że po mixach i srogich lotach macie nieogar, zerwany film, omdlenia i chuj wie co jeszcze...

Przecież samo w sobie 4-FMA wypierdala z papci (przynajmniej jeśli nie jest jedzone codziennie) a Wy jesteście zdziwieni, co siędzieje po miksach, przechuje...
  • 98 / 4 / 0

Powrocilem do tej substancji dzisiaj, no a jak! ;-) 500mg~ przez ostatnie 2h( 300mg oral + na peaku sniff ;p) + eyeball doca przed chwila, rozplywam sie w euforii, rozmazuje mi sie obraz lekko, barwy sa rozjasnione a muzyka brzmi tak kurewsko dobrze, mlody zgred leci aktualnie na zmiane z roznymi techno setami hah. :gun: %-D :gun: %-D %-D
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata