Flubromazepam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 528 / 31 / 9

Nabywał ktoś gdzieś ostatnio flubroma? Skończył mi się i tęsknię za nim... Lubiłem jego delikatne, ale spidujące działanie. Brałem 12 mg co 2 dni i miałem wszystko w rectum :cheesy:. Czułem się jak oświecony - nie nawalony jak innymi benzynami, tylko mega luzacko i pełen energii i inspiracji... Pozwolił mi zejść bez bólu z gówna jakim jest flu alpra, a po odstawieniu flubroma nie czuję żadnych sensacji odstawiennych. Może dlatego że przeszedłem na ashwagandhę. Ale za flubromem tęsknię... :huh:
  • 1177 / 46 / 0

Też mi się skończył. A było to z tych pluszowych benzo, ze spiłowanymi pazurkami. Lubiłem większe dawki, ale i tak głupot nie robiłem po nim.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

WSA: Problemy alkoholowe kierowcy nie mogą być bagatelizowane

Z opinii lekarskich wynikało, że maszynista był uzależniony od alkoholu. Powinien być więc poddany leczeniu odwykowemu. Starosta słusznie więc uznał, że kierowca powinien zostać przebadany pod kątem ewentualnych przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów - orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gdańsku.
  • 27 / 2 / 0

Można gdzieś nabyć te benzo? Najmilsze z jakim się spotkałem, a wszędzie tylko flua-alpra albo klonozolaml....
  • 2583 / 286 / 0

Bardzo ciężko zdobyć w normal necie... A nawet napisałbym że szanse zerowe.

I faktycznie szkoda tego bzd.
  • 1 / / 0

Siema, napaliłam się na flubroma po poczytaniu opinii, chciałam go użyć jako taki bufor przy odstawce opio (na czas powrotu do w miarę stabilnego stanu, tak z 10-14 dni), ale rzeczywiście raczej ciężko to dostać... Co byście polecali z benzo rc w zamian? Coś działającego długo, bez konieczności dorzutki co chwilę, bez ciągłych peaków i dołków i coś nie żeby się ućpać, a żeby przeżyć jakoś...
  • 2583 / 286 / 0

Diklazepam, z długo działających w tle i legalnych.
  • 108 / 2 / 0

Ehh. Najlepsze benzo jakie istniało. Ciekawe czy kiedyś jeszcze się pojawi. W przerwie od fluapry (czekam na dostawę) znalazłem 2 tabsy flubromazepamu. Pięknie znosi objawy odstawienne, działa motywująco i nie zmula.
  • 1409 / 62 / 0

Flubromazepam ma czas poltrwania podobny do diazepamu i w sumie jest to fajniejsza alternatywa do odstawiania innych benzo, bo ma fajniesze dzialanie od diazepamu.

Przeniesiono do odpowiedniego wątku. | STR88
  • 2211 / 283 / 3

JSC kiedyś napisał świetny post, przypomnę go.
16 sierpnia 2017BedeSoba-Obiecuje pisze:
16 sierpnia 2017xxcainx pisze:
jak to jest z dawkowaniem? niektózy vendorzy mają w ofercie pillsy po 0.25 a inni po 8mg
już to kiedyś pisałem: Wy się kiedyś kurwa pozabijacie przez swoją nieuwagę

Czytaj dokładnie, to są dwa różne benzo: Flubromazepam (8mg, długo bardzo działa, takie "do życia") i flubromaZOLAM (0,25mg, krótko działa, dobry uspiacz)

nie dziękuj

e: i tak, 8mg f-zepamu co dwa dni to dobra opcja
%-D
  • 1357 / 157 / 0

Jak nie macie możliwości zalatwic obecnie flubromazepamu to załatwcie sobie od lekarza zwykly Bromazepam.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata