Fenyloetyloaminy - Wątek Ogólny

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 410 Strona 41 z 41
Rejestracja: 2009
  • 1650 / 320 / 0

Dah pisze:
seria NBOH tak samo wbija na serce i występuje uczucie strucia organizmu? Jeszcze zawsze po tripie na NBOMe miałem uczucie włosów na języku, co to oznacza ??
NBOM'y paraliżują język - powodują jego drętwienie i mrowienie może stąd takie wrażenie. :emo:

Dah

Rejestracja: 2012
  • 160 / 25 / 0

Całkiem możliwe, lecz staje się to odczuwalne dopiero po ustaniu działania ? Jak wygląda czucie ciała na innych fenylkach w porównaniu do wspomnianej serii ?

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Epidemia koronawirusa. Brytyjczycy mają bossa narkotykowego z objawami

Podejrzany o handel narkotykami Brytyjczyk Mark Rumble, postawił na nogi administrację więzienia, w którym się znalazł. Pod koniec stycznia w ramach ekstradycji, trafił do Wielkiej Brytanii z Tajlandii.
Rejestracja: 2011
  • 355 / 3 / 0

Mam pytanko, jaką fenke byście polecili na imprezę clubową z muzyką elektroniczną: electrohouse-house-techno, chodzi mi o jak najlepszy odbiór muzyki, świateł-laserów i euforię. Dodam że zawsze na tego typu imprezach preferowałem MDXX plus coś pobudzają ego np.2-FA. Chciałem spróbować czegoś innego, ale psychodelików nigdy nie brałem. No i zależy mi żeby zbyt mocno nie padało na wzrok, oczywiście wyostrzenie barw itp. jak najbardziej, ale bez zbędnych "ruszająch się wzorów i fraktali" czy w ogóle znajdę coś takiego??
Rejestracja: 2014
  • 2945 / 271 / 0

Najlepszym pomyslem zdecydowanie 2C-B w niezbyt duzej dawce z nielegali najlatwiej dostepne , z legali 25c nboh byly kartony ktore mialy 1,3mg to wzialbym z pol kartona ale nie wiem czy gdzies dostaniesz. Z nielegali jeszcze 25c nbome w dawce 1mg na pewno by zadowolilo, pokazalo kolorowy swiat ale nie bylo by to przytlaczajace doswiadczenie. I nie wiem co jeszcze moge Ci polecic poniewaz nie jadlem za duzo fenek. 2C-D,2C-C z nielegali w nieduzej dawce tez dalo by fajne efekty ale tego to raczej nigdzie nie dostaniesz. Poczytaj o 2C-B i 25cnbome to wg mnie najlepszy wybor na pierwszy raz z fenkami .
Rejestracja: 2011
  • 355 / 3 / 0

O 2-cb czytałem, ale wolał bym coś legalnego.
Rejestracja: 2007
  • 43 / 1 / 0

Jeżeli chodzi o odbiór muzyki to z własnych obserwacji muszę powiedzieć że po DOC naprawdę mistrzowsko się słuchało lecz więcej w temacie nie powiem bo pod innymi względami średnio zadziałał, nie miałem jakiś natarczywych zmian percepcji, tylko wyostrzenie kolorów i czasem drobne falowanie powierzchni. a w ciągu dnia (12 godz) zjadłem 3 kartony :nuts: co zdecydowanie ludzie odradzali. dobry humor nienachalna stymulacja dobrze mi się rozmawiało. czerwony na mordzie byłem jak po 4cmc w środku upalnego lata, wacek zmarszczony jak po wciąganiu nosów ale gdy go delikatnie pomasować to robił robotę
większe wrażenie na mnie 25ce wywarło jeżeli chodzi o sfere wizualną.
Rejestracja: 2009
  • 50 / / 0

Mam pytanie, czy ostały się jakieś zacne fenyle po tych wszystkich delegalizacjach? Mam na myśli coś co można porównać z serią 2C-x.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Antydepresanty wpływają na Fenyloetyloaminy? Tryptaminy działają w porządku, jednak nie wiem jak to jest z tymi substancjami :) Jak kolega wyżej napisał, też bym się chętnie dowiedział, co warto jeszcze zamawiać z legalnych rc.
Rejestracja: 2010
  • 3563 / 413 / 0

[mention]MENloveDrugs[/mention] 2C-B-FLY . Bardzo fajna fenylka.
@dextem nie jjestem w stanie odpowiedziec na Twoje pytanie .
Rejestracja: 2010
  • 663 / 12 / 0

@Dextem
Tak, antydepresanty wpływają na wszystkich agonistów 5HT, zarówno fenyloetyloaminy, tryptaminy i lizergamidy. SSRI osłabiają działanie sajko. Z mojego doświadczenia wynika, że głównie to wizualne. Zaś IMAO wzmacniają ich działanie oraz przedłużają czas trwania fazy.
Posty: 410 Strona 41 z 41
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 795 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości