Fenyloetyloaminy: seria NBOMe - wątek ogólny

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 539 / 32 / 0

Po pierwsze - jakie benzo, bo każde ma inne dawkowanie.
Po drugie - w ogóle wrzucanie sajko po jakichkolwiek ilościach benzo trochę mija się z celem
Po trzecie - wrzucanie takich ilości nbomów to głupota i proszenie się o coś złego. Nie ważne, że działanie stłumione alkoholem i benzo
  • 2512 / 130 / 0

Człowiek hardkor.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Kandydat na wójta podrzucił narkotyki politycznemu rywalowi? Rozpoczął się proces apelacyjny

Zdaniem prokuratury ówczesny kandydat na wójta w gminie Damnica podrzucił amfetaminę i marihuanę do samochodu swojego politycznego przeciwnika.
  • 1939 / 94 / 127

Człowiek hardkor, ale nbomy zabijają niektóre osobniki w dawce 1 mg. Mi osobiscie 2 mg sprawiły takie wazo, że bałem sie o moje żyły.
  • 90 / 4 / 0

Spotkał się ktoś z was taką sytuacją?
1mg 25c za pierwszym razem, tyle samo 25i miesiąc poźniej. Doświadczenie z nbomami spore. Wcześniej zdarzało mi się kilka razy jeść je z tych samych sortow i działały jak należy. Nawet i zasnąć miałem problem po kilku godzinach od końca działania substancji. Ostatnie dwa podejścia kończyły się zaśnięciem w trakcie tripu. I to mocnym snem. Po przebudzeniu się efektow żadnych.
Nie jadłem benzo ani przed zarzuceniem kartonow, ani po.
  • 42 / 1 / 0

sramzes pisze:
1mg 25c za pierwszym razem, tyle samo 25i miesiąc poźniej. Doświadczenie z nbomami spore. Wcześniej zdarzało mi się kilka razy jeść je z tych samych sortow i działały jak należy. Nawet i zasnąć miałem problem po kilku godzinach od końca działania substancji. Ostatnie dwa podejścia kończyły się zaśnięciem w trakcie tripu. I to mocnym snem. Po przebudzeniu się efektow żadnych.
Ciekawy przypadek %-D moj ziomek na wejściu każdego z nbomów załącza się senność i ziewanie. Ale żeby zasnąć na psychodelicznej fecie ? :-D
  • 228 / 22 / 0

sramzes pisze:
Zrób dłuższą przerwę od psychodelików (więcej niż miesiąc). Możliwe, że po długich maratonach na nbome po prostu jesteś już wyjebany z serotoniny na dłuższą metę. Oczywiście to tylko przypuszczenia. Druga opcja jest taka, że ktoś cię na tych nbomach wyjebał.
  • 85 / 4 / 1

Jak się czujecie po tripie? Ja mam kilkudniowy zjad. Nic totalnie mi się nie chce, nie mam kompletnie na nic ochoty i trudno jest się zmusić do czego kolwiek. W życiu tylko dwa razy wziąłem 25c i 25i w odstępie miesiąca.
  • 495 / 17 / 0

Chyba tylko raz mialem ciezkie kilka dni, jak naprawde ostro polecialem z 25c. Zazwyczaj zamykalo sie to w 1 dniu bolu glowy i braku sil na wyjscie z wyra, ale fakt nawet po jednym kartonie ktoregokolwiek nbome mialem gorsza zwale niz po kilkudniowym ciagu jakiegos ketona/speeda.
  • 644 / 12 / 0

25B-NBOMe
25D-NBOMe

Legalne jeszcze?
  • 495 / 17 / 0

@up
Nie, na przyszlosc: http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/ ... e/3107.pdf i ctrl+f :D.
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata